Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem lett szerelmes, ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lett szerelmes, ezért szakított velem. Tudtam, hogy meg nem szerelmes de nem érdekelt, majd kialakul. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
5 hónapja ismertük egymást,ebből kb négyet voltunk együtt de szakított mert nem lett szerelmes. Saját bevallása szerint nagyon jól érezte magát velem,ennek ellenére az én érdekemben szakított,mondván nekem nem jó hogy én már szerelmes vagyok ő pedig nem,így nem akarta húzni az időmet. Biztos vagyok benne ha hagy meg magának és nekünk időt,kialakult volna a dolog. Elfogadtam a szakítást,nem akartam ellenkezni, mégis nagyon bánt a dolog. Szerette volna ha tartjuk majd idővel a kapcsolatot de nemet mondtam. Tényleg reménytelen lenne megpróbálni"visszacsábítani"?
2019. okt. 24. 11:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez nem így működik. Mindenki kapcsolata más és a kimenetele is. Így a lezárás/túllépés sem ugyanolyan.
2019. okt. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Nincs két ugyanolyan ember, nincs két ugyanolyan kapcsolat, nincs két ugyanolyan lezárás. 1 hónap alatt nem tudsz eléggé megismerni senkit.
2019. okt. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Igen,utólag már látom,hogy voltak gondok ezzel kapcsolatban. De úgy gondolom,ha lesz meg dolgunk egymással,akkor az élet úgyis egymáshoz sodor majd minket,ha meg nem,akkor nem. Nem szeretnek ezen rágódni,minden felekeppen tovább kell lépnem.
2019. okt. 24. 14:40
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha lesz dogotok, de addig is éld az életed nélküle, és ne arra várj, hogy mikor jön el az alkalom. Ha van dolgod vele, akkor is visszatér az életedbe, ha ráncos öregasszony leszel unokákkal.
2019. okt. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális és értelmes hozzászólásokat! Majd tajekoztatok mindenkit hogy állnak a dolgok 😁
2019. okt. 24. 15:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!