Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet felállni ebből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet felállni ebből?

Figyelt kérdés
Egy 4,5 éve tartó kapcsolat volt, annyira fáj hogy képes így ignorálni, nem hív fel, nem keres... itt bőgök, rosszakat álmodok vele, reggel is arra keltem hogy sírok, és nincs itt mellettem hogy megöleljen, neki erre nincs is szüksége.. próbáltam őt keresni és normálisan beszélni de nagyon kimért, nyers és hideg velem. vidéken, faluban vagyok ő a városban messze, itt nincs olyan hogy lemegyek az edzőterembe ismerkedni meg csacsogni, mindenkit ismerek a faluban... mibe fogjak bele? 27 éves vagyok, nem tudom hogyan is kezdjem újra, nem vagyok már én sem annyira fiatal. Első kapcsolatom volt, annyira szomorú hogy ide jutottunk :’(
2019. nov. 1. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne sajnakd ennyire magad.

Ennyi, az élet megy tovább.

2019. nov. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem te vagy az első, és nem is az utolsó, aki "szakít".

Bőgd ki magad, gyászold meg a kapcsolatot, de aztán hagyd abba az önsajnálatot. Ez "csak" egy kapcsolat volt. Nincs világvége.

2019. nov. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom, de azért mert másnak is van ilyen az életében, még az én problémám nem lesz kisebb :( Ha éhezem, és a világ másik pontján is éheznek, akkor én kevésbé leszek éhes?
2019. nov. 1. 10:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt nem te döntöd el, hogy mit érzel. Azt viszont igen, hogy mit csinálsz. Foglald le magad! Menj kirándulni, futni, tett rendbe a kertet, takarítsd ki a házat, keress hobbit, szedjél hangyát. Falun is le tudod vezetni az energiát. Az a lényeg, hogy gyorsabban telken az idő, mert más úgyse segít.

A falun kívül is lehet ám mozogni! Van busz, vonat, másik város, lehet menni barátokat szerezni!

2019. nov. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

27 évesen váltam el a férjemtől 5 év után.

Utáltam mindent és mindenkit, nem láttam a jövőt.

3 hónapig sajnáltam magam, (Szerintem erre szükség van és természetes), aztán ahogy a gyászfolyamatokban is, az ember tovább lép. És milyen jól tettem, hogy magamra szóltam! 2 hónappal később megismerkedtem valakivel az interneten, teljesen véletlenül, és 10 éve boldogok vagyunk együtt.


Éld meg, tartsd meg a szépet, ismerd fel, mi ment félre, de ne maradj benne! El kell engedni, és akkor is tovább kell lépni, ha fáj. Néha annyira, hogy az ember levegőt is alig kap, de nekem segített a gondolat, hogy az életben is vannak évszakok. Talán most tél van, de el fog múlni!

2019. nov. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Akkor itt az ideje, hogy összeszedd magad! 27 évesen gáz ennyire életképtelennek lenni szerintem.
2019. nov. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szintén 27 évesen váltam, 10 évet töltöttünk együtt.Őszintén? Nekem nem hiányzott, mire oda kerültünk, hogy a válás mellett döntöttem már rég tele volt a bakancsom az egésszel. De jól írják.Tartsd meg a szép emlékeket, gyászold meg a kapcsolatod és állj fel, húzd ki a derekad és menj tovább.Nem vagy öreg, bőven van időd megtalálni azt akivel majd boldogan tervezed a jövőd és meg is éled mindazt amit szeretnél.Az exed nem ez az ember volt.

Ne sajnáld magad túl sokáig.Nem éri meg, sok minden elmehet melletted ,ha elbújsz!

2019. nov. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!