Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor van helye a bosszúnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor van helye a bosszúnak? Miket csináltatok eddig?

Figyelt kérdés

2019. nov. 2. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Soha nincs helye, azzal csak magadban növeled tovább a mérget.
2019. nov. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Mit akarsz megbosszulni, hogy kidobtak?
2019. nov. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hmm... Exem bosszúból állandóan letiltott, elvileg ezzel akart bántani. Néha néha feloldotta a tiltást és nézegette a megosztásaimat. Látta milyen jól vagyok nélküle és olyankor írt csúnya üzeneteket, de ezzel is csak magát bosszantotta, mert lesz@rtam őt.😂



30/f

2019. nov. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Pitiánernek tartom a bosszút, persze azt nem jelenti azt, hogy minden oké.
2019. nov. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs helye. Exem a haverjaival állandóan hülye posztok alá kommentált facebookon. Olyan kicsinyes,gyerekes volt. Pedig ő mondta ki a végszót,nem értettem meg,hogy mire volt jó.
2019. nov. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Noren1989 ***** válasza:
78%

Szerintem is nettó f-szság.

Több energiát ölsz valami olyanba, amitől sem egészebb, sem jobb nem leszel.


Próbálj inkább felülkerekedni, hasonló esetekben.

2019. nov. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
"A baj múlò állapot, nem kell folyton keresni". (By:Kowa)
2019. nov. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezen gondolkodtam
2019. nov. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az exem felhívott telefonon, kihangosította, hogy a haverjai is hallják. Ki akarta belőlem húzni, hogy megcsaltam, nem értette meg, hogy nem tettem ilyet. Mivel nem jött be, ezután megpróbált rávenni, hogy járjunk össze szexelni, hogy bebizonyítsa, hogy mekkora r****c vagyok. Miután nemet mondtam, vitába keveredtünk, ahol rákiabáltam a múltjából egy nagyon kínos titkot, és mérgében azt mondtam neki, hogy ha hiányzom lesz, keresek valakit a barátai közül, akik rám startoltak, amíg együtt voltunk. Pár nap múlva találkoztam az egyikükkel, akkor tudtam meg, hogy mekkora balhét csináltam a tudtomon kívül.😀 Szóval, óvatosan, mert a fagyi visszanyal.
2019. nov. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!