Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Uraim, akik visszahódítottátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim, akik visszahódítottátok a párotokat, hogyan csináltátok?

Figyelt kérdés
Minden trükk, tipp, fortély, történet érdekel... :) de leginkább a bevált recept.
2019. febr. 1. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Nekem az volt a trükköm, hogy nem írtam ki kérdést a GYK-ra, mert azt a párom az idiotizmus jelének tartotta.
2019. febr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Bevált recept? Igenis:


EGYSZERŰ GRÍZES TÉSZTA


HOZZÁVALÓK

1,5 dl búzadara

2 ek olaj

2 dl víz

1 csipet só

40 dkg metélt tészta

lekvár

KAPCSOLÓDÓ RECEPTEK

Házi grízes tészta

Grízes /darás/ tészta


ELKÉSZÍTÉS

A búzadarát a felhevített olajban, közepes hőfokon, folyamatos kevergetés mellett megpirítjuk. Félrehúzzuk, majd feöntjük a vízzel, hozzáadjuk a sót, majd lefedve állni hagyjuk, hogy a daraszemek megduzzadjanak (vigyázat, mert a víztől nagy gőz csapódik fel).

Közben bő, sós vízben kifőzzük a tésztát, lecsöpögtetjük, a darába forgatjuk, és lekvárral tálaljuk.

2019. febr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Utolsónak. Remek szakács lehetsz thank. Mivel szakács vagyok. 😉😃😊 jó recept.
2019. febr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Akkor #1-es mit keresel itt? Ha, szted aki kérdez az idióta - vagyis szavaiddal élve idiotizmusban szenved - (mi van?! :) ), akkor sajnos jeleznem kell, h ezzel egyenrangúan, aki válaszol egy idióta kérdésre, szintén az.

Köszi a válaszod egyes. :))

2019. febr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne bonyolódj bele bonyolult mondatokba, mivel látszólag nem az erősséged.
2019. febr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak a gyengébbek kedvéért tettem. :)
2019. febr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rövid választ adok, még ha nehéz is lesz kivitelezni. A közöny, az megold minden ilyet. Amikor érzi, hogy leszarod, akkor felkel az EGO-ja és menni fog utánad. Pár hónap. Más nem használ, csak ez; légy erős. Letiltani mindenhol, sehogy ne tudjon keresni; és érezni fogja a hiányodat. Jó éjt, privit senkitől nem fogadok:)
2019. febr. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!