Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mégis, hogy lehet túlélni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis, hogy lehet túlélni ha elveszítjük életünk szerelmét, értelmét és 45 évesen. Amikor már nem vár minden sarkon új szerelem?

Figyelt kérdés
Erős voltam,túlélő..sokszor a nulláról keztdtem újra..most meglepnek a saját gondolotaim.Megijesztenek.Üres lett az életem,minden értelmetlen.Még levegőt vennem is fáj.Csúnya gondolatok járnak a fejemben..segítsetek..főleg aki élt át ilyet.
2019. nov. 9. 10:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha halál, akkor részvétem, ha nem az, akkor is. Nem tudom, hogy mikor történt, de idő, míg az ember feldolgozza. Azt azért szánd rá. Ez a mély gyász egy-két hónapnalatt rendes esetben kezd enyhülni, de van, akinek több. Ha fél éven túl is ugyan ez, akkor pszichodoki, de azon belül mondhatni normális. Próbálj értelmet találni és kitartani.
2019. nov. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

1 Ne félj

2 Ne add fel

3 Merj remélni

! Merj bátor lenni

5 Kezd kis lépésekkel , de kezdj el lépni, pl.edzeni,sportolni

6 Ülj ki a napra és csendesedj el 20 percet.

7 Mond ki magadból ami zavar, és hidd el találsz még jó kapcsolatokat


gyereked van? nagyon fontos! és nő vagy férfi vagy?

2019. nov. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nő vagyok és van 2 gyerekem,de már élik a saját életüket.Lányom 3500km re tőlem.Még nagyon friss..1 hete lett vége.Nem tudok mit kezdeni magammal.
2019. nov. 9. 11:04
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egyelőre normális, amit érzel. Nyugi, ényleg enyhülni fog. Próbálj kimozdulni majd apránként, az sem baj, ha egyedül. Sétálj, vezess, bármit, ami kikapcsolja kicsit az agyad.
2019. nov. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Tanuld meg jól érezni magad egyedül!

Látogasd meg a lányod! Keress új célokat!

Nem akarsz te minden sarkon új "szerelmet" találni, hidd el! Okkal ért véget ez is.

2019. nov. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom de engem már annyi van veszteség és meghurcolás ért negyven évemben, hogy nem is tudnék egy ilyen kérdést komolyan feltenni. A szerelem az utolsó dolog amire vágynék, a belső lelki nyugalmom az a leggontosabb.
2019. nov. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Menj el világot látni, legyél laza ismerkedj. Nehéz lesz először de az idő segít majd. Egy idő után nem fog sokszor eszedbejutni, sőt. Mióta voltatok együtt?

Ha ő szakított lehet nem ő volt életed szerelme. Keress új hobbikat, sportolj esetleg társkeresőzz. Ne hagyd magad nagyon összeomlani, lesznek napok amikor kell venned egy mély levegőt de tovább kell menned. Olyan értékes egy élet, ne dobd el. Nekem is volt hogy eszembejutott pedig elég fiatal vagyok és okom se volt rá. Örülök hogy semmi butaságot nem tettem. Kitartás, fel a fejjel! Nem vagy egyedül, tényleg nem.

2019. nov. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
40 éves voltam amikor meghalt a férjem,aki még fiatalabb volt mint én. Előtte évekig beteg volt.Gyerekem van,szüleim vannak,barátaim. És dolgoztam.Nem volt más választásom,talpon kellett maradnom,sőt,a gyerekem miatt magamba se roskadhattam. Sokan voltak a segítségemre,látogattak,elhívtak ide-oda,beszélgettünk,később programokra is elmentem. Ha szakításról beszélsz túl kell lépni rajta,nyitni kell kifelé. Menj el otthonról,bárhová,bárkihez,akivel beszélgetni tudsz. Ne temetkezz vele a bánatba.
2019. nov. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyosak vagytok..ma pont ezt tettem,de nem segít,alig halottam ,hogy beszélnek hozzám,úgy érzem egyfolytában nyelem vissza a könnyeimet,úgy érzem megfulladok.
2019. nov. 9. 19:59
 10/12 anonim ***** válasza:

szerintem ne nyeld vissza a könnyeidet, hanem sírjál.

engem is most hagytak ott egy bimbózó kapcsolatból, amiben már kinyitottam a szívemet és nagyon szerelmes vagyok. ráadásul a másik fél is az, és valami olyan okból hagyott el, amit bár nehezen, de megoldhattunk volna együtt, de ő nem így akarta.

neked legalább volt pár szép éved, erre gondolj.

2019. nov. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!