Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Messengeren szakítani fer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Messengeren szakítani fer dolog szerintetek?

Figyelt kérdés
Velem ez történt és egyszerűen nem tudom megérteni, hogy ezt miért nem lehetett megmondani a szemembe? 28 éves felnőtt emberek vagyunk.

2019. nov. 10. 12:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Gáz, de a sztoriból úgy tűnik, hogy ő csak dugogatott.
2019. nov. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát akkor ez nem volt valami mély kapcsolat... azt meg bárhogy le lehet zárni.
2019. nov. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy fer-e, szerintem ő is túl szánalmasnak érezte ahhoz magát, hogy élőben kezelje. Egyszerűen gyáva, nem volt hozzá több bátorsága, de ez nem feltétlenül az ő hibája. Engedd el őt. Az emberek néha gyávák, tehát most ezen kár fennakadni. Elég nagy szívás egy szakítás önmagában is, tehát még nem kell ezen is pluszban sopánkodni, hogy ráadásul telefonon tette. Ez csak egy plusz nehézség, de erre most ne koncentráljuk. Viszont, okés, másfelől meg lehet, hogy könnyebb lesz őt így elengedned, hogy ő még "Arra se méltatott, hogy élőben mondja el ezeket a dolgokat nekem." Az emberektől nem lehet túl sok mindent elvárni, sokszor még alapdolgokat sem sajnos. Tehát ami úgy általánosan, meg amúgy ami neked személy szerint alapdolog lenne. Az emberek ilyenek, tehát engedd el őt, tedd túl magad rajta; majd lesz nála sokkal jobb. De egyébként egyszer hallottam egy olyat egy spirituális tanító szájából, hogy a párkapcsolatok mentén fejlődünk,és a következő párkapcsolat mindig jobb lesz,mint a megelőző volt.
2019. nov. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Állította, hogy szeret és szeretett, de nem tudom, hogy higgyem-e ezt el neki vagy sem, de ahogyan már az utóbbi pár hónapban viselkedett inkább mondom azt, hogy nem. Egyszerűen rámunt vagy kiábrádult belőlem.
2019. nov. 10. 14:37
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

5 év utána szakított velem egy 6 soros üzenetben.. Aznap reggel egy vitával váltunk el, én délután bocsánatot kértem üzenetben, elmondtam, hogy szeretem és sajnálom, ha hibázok. Erre fel szakított, 6 nyomorult sorban. Hiába hívtam a telefont nem volt hajlandó felvenni és 10 percre lakik tőlem. Azóta semmi hír róla. Azt hiszem nem kell többet mondanom. Sajnálom, ami veled történt! Remélem mielőbb kilábalsz belőle.

24/N

2019. nov. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én is így jártam 2 hete,messengeren szakított velem a párom. Meg ha valami volt, messengeren keresztül oltott le, de a szemembe sose merte a dolgokat megmondani. Az ilyen ember gerinctelen, gyerekes, nincs benne tartás. Ha veled ilyen volt, másokkal is ilyen lesz a viselkedése.
2021. szept. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!