Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért beteges dolog azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért beteges dolog azt nézni, hogy a párom mikor volt fent utoljára messengeren? Aki nem nézi, az miért nem nézi?

Figyelt kérdés
2019. okt. 31. 09:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Ha neked ezt valóban meg kell magyarázni, hogy ez miért beteges, akkor sajnos te fb függő vagy. Mégis miért nézzem? Kit érdekel, hogy mikor volt fent utoljára? Nem ez a mozgatórugója egy normális kapcsolatnak.
2019. okt. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Néha megnézem kb. heti egyszer, de nem érdekel különösebben. Amúgy is, összevissza mutatja a rendszer és nincs is jelentősége.
2019. okt. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%

De miért kell állandóan a telefont bsztatni?


-El bírod képzelni, hogy 1 nap nem viszed magaddal a telefont, amikor munkába/suliba mész?

-El tudod képzelni, hogy a buszon nem veszed elő, hanem mondjuk kifelé nézel az ablakon, vagy gondolkozol?

-El bírod képzelni, hogy fél napig nem írsz random fszságokat (tudom a te szemedben nem azok, hanem értelmes és fontos dolgok) a sok barátnak, havernak, hanem egy kicsit magadban vagy?

2019. okt. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%

Pont a napokban olvastam vissza egy beszélgetést az exemmel. Folyamatosan azon problémázott, hogy engem mindig elérhetőnek mutat a facebook, valami hiba lehetett a rendszerben. Volt olyan, hogy leraktam a telefont az ágy mellé, hozzá sem nyúltam egy óráig, ezt ő láthatta is, utána pedig megkértem, hogy nézze meg az állapotomat. Elérhető voltam. Azt hittem, ezzel a bizonyítással megoldódnak a viták, de nem: azt mondta, hogy így akkor azt csinálok a facebookon egész nap, amit akarok, maximum majd ráfogom, hogy szar. Nagyon idegesítő volt a folyamatos számonkérés, amit utána sem hagyott abba. Kedvenc részletem a beszélgetésből:

- Jó, én tudom hogy nem csinálsz semmi olyat

- Hát ilyen ellenőrzés mellett b@zmeg

:D

2019. okt. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
92%

Aki magától nem érti, hogy ez miért elmebeteg dolog, annak úgyse lehet elmagyarázni.

Miért nem nézem? Inkább az a kérdés,hogy miért kéne néznem? Én ezt nem értem, mi abban a jó.

2019. okt. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
93%
Miért kéne néznem? Tudom, mikor ment dolgozni, tudom, mikor jön. Tudom, hogy elintézi az egyik gyerek gyógyszerét, a másikhoz meg siet haza, mert megbeszélték, hogy elolvassa a kedvenc könyvét délután. Abban is biztos vagyok, hogy beugrik majd a boltba, hogy ne nekem kelljen este a tömeggel hadakoznom, hozni fog kenyeret a hétvégére, meg paradicsomot. Tudom, hogy szeret minket és hűséges, nincs miért ellenőrizgetnem.
2019. okt. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%
Ezt írd ki a tini kategóriába. 20on túl nem a facebook tevékenység a kapcsolat origója.
2019. okt. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
A nap 24 órájában azt nézni nem vall éppen nagyfokú bizalomra részedről.
2019. okt. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
93%
Eleve az beteges ha a messengeren "élsz". A beteges féltékenység, ellenőrizgetés meg pláne - nem bízol magadban.
2019. okt. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem tudod,hogy miért akkor veled tényleg baj van.
2019. okt. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!