Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás utáni kiheverő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utáni kiheverő, felejtős időben jó dolog az ismerkedés és a szex?

Figyelt kérdés
Vagy az nem old meg semmit? Egyáltalán kívánjátok olyankor,van kedvetek hozzá?Főleg úgy,hogy még valamit éreztek a volt párotok iránt!
2019. okt. 25. 22:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő és helyzetfüggő. Volt, aki után nagyon jólesett, mert teljesen összezúzta az önbizalmam a kapcsolat. De volt olyan is, szakítás után 3 hónapig magamhoz sem akartam nyúlni, mert elszomorodtam attól is, aztán mikor próbáltam új utolsó élményt szerezi, az is borzalmasan sült el. Bőgtem az ágy szélén, szerencsétlen meg azt sem tudta hirtelen, mi rosszat tett.
2019. okt. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%

3 hete lett vége egy majdnem 3 éves kapcsolatomnak.

Múlt hét közepén elkezdtem bulizni, két egyéjszakás összejött. Az elsőnél úgy éreztem jólesett, a második viszont teljesen széttörte a lelki világom, és méglejjebb taszított. Szóval nagyon változó. Óvatosan, mert kicsinálhatja a lelked!

26/F

2019. okt. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Meddig lehet kibírni így szex nélkül. Nyílván az is lehet egyénfüggő..
2019. okt. 25. 22:54
 4/18 anonim ***** válasza:

Hát te tudod. De én már megbántam hogy belementem mindkettőbe.

Most még gyászolom az előző kapcsolatom, ahol nagyon szerelmes voltam végig, aztán utána komoly kapcsolatot kezdek keresni, ez az egyéjszakásosdi nem az én világom.

2019. okt. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van, hogy az ember nagyon jól le tud szokni a szexről. Nekem volt, hogy a következő kapcsolatomig nem volt igényem rá(2 év). Olyan volt, mint az éhség, ha az ember megszokja, nem érzi annyira, hogy kell enni és visszaesik az igényszintje is.
2019. okt. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Évekig ki lehet bírni szex nélkül. Ha rá lennél kényszerülve, mert senki nem akarna qrni veled, kibírnád. De a legtöbb ember gyenge mint a májusi verébfing körettel, 1 hónapot nem bírnak ki szex nélkül. Vicckosarak.
2019. okt. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Szergej55 ***** válasza:
Kifejezetten rossz ötlet szerintem. Ha nem is feltétlenül magad miatt, akkor azért, mert addig is mást áltatsz, ami semmilyen mértékben nem elfogadható.
2019. okt. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Ááá... én nem bírom! Teljesen kész vagyok! Összevagyok zavarodva meg minden. Nekem januárba lett vége, az újévet még úgy töltöttük az ágyba,hogy szeretkeztünk és fogtuk egymás kezét reggelig!De ez már ilyen hattyú dala volt! Haragszom is rá,mert valamiért,valamilyen okból ő kezdte a szakítást, de mindig hagy kiskapukat.. amikor néha beszélünk akkor írja,hogy szokott még rám gondolni meg minden.. meg,hogy nem örülne annak ha már nem látna esetleges külföldi munka miatti kiköltözésemnél. Azt is mondta,hogy nem szeretné megtudni ha lenne valakim... ne mondjam el neki. De amugy legtöbbször nem is keres..nyílván próbál elfelejteni.

Az a baj,hogy én se szeretném megtudni,ha lenne valakije. Tudtommal nincs neki senki,nem is az a kicsapongó fajta egyébként.. de ha bele gondolok,hogy pl a facebookon meglátom mással.. ááá.. szar!

35/f

2019. okt. 25. 23:05
 9/18 A kérdező kommentje:

De igy tényleg szar.. egy adott településen élünk..bármikor láthatjuk egymást. Mi 6 évig voltunk együtt. Azt nem lehet csak úgy elfelejteni.

Egyébként ffi létemre tudom,és érzem,hogy nem nagyon kívánnám még a szexet. Nem is ismerkedek.

2019. okt. 25. 23:10
 10/18 A kérdező kommentje:

Még az is zavar ha más csávókat lájkol.

Lehet,hogy ő már ismerkedne.

2019. okt. 25. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!