Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit szólnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok egy ilyen ajándékhoz a volt párotoktól?

Figyelt kérdés

Másfél éve szakítottam a barátommal, de azóta sokszorosan megbántam. Egy percre sem tudtam őt elfelejteni, szeretem, hiányzik, és nem tudom elfogadni, hogy ekkora hibát követtem el.

Szeretném vele újrakezdeni, új alapokra helyezni a kapcsolatunkat, és ezt meg is mondtam neki, de azt mondta, ő már lezárta magában a kettőnk ügyét.

Most arra gondoltam, lehet elég elvetemült ötlet, de kimásolnám Messengerből a teljes beszélgetésünket a legelső "Szia"-tól kezdve, majd ezt kinyomtatva, könyv formába kötve odaadnám neki karácsonyra, hogy olvasson bele, ezek voltunk mi, ennyi szép emlék, együtt töltött idő áll mögöttünk.

Egyébkánt már elkezdtem a szöveg megszerkesztését, és hát nem bírom ki sosem, hogy ne sírjam el magam, miközben csinálom. Szerintetek rá milyen hatással lenne ez? Értékelné, vagy rosszul fogadná? Ti hogy fogadnátok az ő helyében?


2019. nov. 11. 13:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

- jó reggelt drága


- neked is

megyek szarni


- én már voltam ma


- az jó


- mi volt a vacsora otthon?


- töltött káposzta tejföllel

2019. nov. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Hagyd! Keress egy teljesen új pasit, tiszta lappal. Ez már veszett fejsze nyele!
2019. nov. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Google: párkapcsolati terapeuta, vagy párkapcsolati tanácsadó


Sajnálom, de ezt el kell valahogy engedni, és ha másfél év után ennyire mély érzelmeket vált ki, akkor érdemes lenne szakemberrel megbeszélni a dolgot, mert ez NEKEM kicsit beteges már.

2019. nov. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha én ilyet kapnék egy exemtől, akit már rég nem szeretek, nem is gondolok rá, akkor annyira kellemetlenül és rosszul érezném magamat, hogy soha nem akarnék még az utcán se összefutni vele.

Ő már nem szeret téged, nem is gondol rád, erre te rá fogsz zúdítani egy ekkora nagy érzelmi bombát. Nem fogja jól fogadni. Ezt nem is lehet jól fogadni.

2019. nov. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel az ajándékkal csak megaláznád magad.Ő már lezárta,nem kellesz neki,mindegy mit adnál.Ne keresd,legyen már benned egy kis női büszkeség,tartás!Ha akar valamit majd keressen Ö téged,ne fuss utánna,azzal nem szerzed vissza.
2019. nov. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Megkérdezhetem, hogy miért szakítottál vele, ha ennyire belé vagy szerelmesedve?
2019. nov. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
En konkretan megijednek toled, es mindenhol letiltanalak orokre.
2019. nov. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz ötlet. Ezt nem lehet jól fogadni. Fogadd el hogy ő már lezárta magában a történetet.
2019. nov. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Felesleges energia, nagyon elrettentő!
2019. nov. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
Te aztán vagy egy kétségbeesett , betegesen ragaszkodó , kissé zakkant csajszi.....kb ő is ezt fogja gondolni.
2019. nov. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!