Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit szólnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok egy ilyen ajándékhoz a volt párotoktól?

Figyelt kérdés

Másfél éve szakítottam a barátommal, de azóta sokszorosan megbántam. Egy percre sem tudtam őt elfelejteni, szeretem, hiányzik, és nem tudom elfogadni, hogy ekkora hibát követtem el.

Szeretném vele újrakezdeni, új alapokra helyezni a kapcsolatunkat, és ezt meg is mondtam neki, de azt mondta, ő már lezárta magában a kettőnk ügyét.

Most arra gondoltam, lehet elég elvetemült ötlet, de kimásolnám Messengerből a teljes beszélgetésünket a legelső "Szia"-tól kezdve, majd ezt kinyomtatva, könyv formába kötve odaadnám neki karácsonyra, hogy olvasson bele, ezek voltunk mi, ennyi szép emlék, együtt töltött idő áll mögöttünk.

Egyébkánt már elkezdtem a szöveg megszerkesztését, és hát nem bírom ki sosem, hogy ne sírjam el magam, miközben csinálom. Szerintetek rá milyen hatással lenne ez? Értékelné, vagy rosszul fogadná? Ti hogy fogadnátok az ő helyében?


2019. nov. 11. 13:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%
Ez egy borzasztó ötlet, megalázod magad, legyen már tartásod. Biztos, hogy tiltanálak utána mindenhol.
2019. nov. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
86%
Én rosszul fogadnam. Ez kétségbeesett érzelmi nyomás akar lenni, de őt ez már nem érdekli.
2019. nov. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy örülne neki. Lehet csak előjönnének a régi sérelmei a szakítással kapcsolatban. Vesd el ezt az ötletet szerintem! Vehetsz neki valamit, de valami mást, ami nem kötődik a közös múltotokhoz...
2019. nov. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem örülnék, pláne ha miatta történt a szakítás.
2019. nov. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Csak a többieket tudnám ismètelni. Borzalmas ötlet. Egyrèszt semmi èrtelme, már nyíltan megbwszèltètek, hogy ő már lezárta ezt a kapcsolatot, ès valljuk be, 1,5 èv után ez teljesen hihető is. Ezáltal semmit nem is jelentené, ès igazából megijednèk, hogy milyen egy megszállott az exem, meg nem èrt a szóból, ès törölnèm, tiltanám mindenhonnan.

Szóval ne tedd. Ami volt, elmúlt, ideje neked is tovább lèpned.

Szerintem te se kifejezetten szereted már, inkább csak rögeszmès vagy, nem tudtad feldolgozni, hogy így lett vège, rulaajdonkèppen egy èrtelmetlen szakítás volt, ès görcsösen ragaszkodsz hozzá.

Ha jól sejtem, akkor már kèrdeztèl korábban is, te vagy az, aki valamilyen betegsèg miatt szakított, mert nem akarta kitenni ennek a párját. Ès ha jól emlèkszem első kapcsolatod volt, azèrt is ragaszkodsz ennyire. De mostmár nincs mit tenni, ha kell kèrj szakszerű segítsèget a tovább lèpèshez.

2019. nov. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mit szólnek? Keresnek neki egy pszichiatert.Boven van tapasztalatom elhúzódó szakitasokban. Évekig tudok onmarcangolni és reménykedni, hogy hátha egyszer újra összejövunk, de ennyire még én se vagyok megszállott. Sose adnék ilyet, nagyon rossz ötlet! Hallottad, hogy O már lezárta, túl van rajtad? Tudod, mit jelent az, hogy NEM? Fogadd el, hogy O nem akarja újra kezdeni, tehát tök mind1, mit adsz neki, a célod nem éred el. Na, ha idáig eljutottal, akkor képzeld el, hogy te kapsz ilyet valakitől, aki neked semmit nem jelent. Rég nem része az életednek, lehet párod is van már. Mit kezdenel egy ilyen könyvvel? Én például bele se lapoznek. Exeim régi üzeneteit se szoktam olvasgatni, ha nem érdekelnek mar, meg valószínűleg rajtam kívül még sokan vannak így. Te viszont, mivel még nem tudtad elengedni, gyakran olvasod őket, így magadból indulsz ki.Most nem látsz reálisan, de ha tényleg odaadod neki, és szembesulsz vele, hogy neki pont semmit nem jelent, esetleg valóban letilt mindenhonnan, mert úgy látja, hogy neked a NEM nem elég egyértelmű, csak meg nyomorultabban fogod érezni magad+ehhez hozzájön majd a megalazottsag érzése. Kell ez neked? Ne kövesd el ezt a hülyeséget. Senkinek nem lenne jó.
2019. nov. 12. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem örülnék. Nagyon nem. Már annak sem, ha előkerülne.
2019. nov. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

mire jutottál?

Ha ennyire beszélni akarsz vele hivd meg egy kv.ra , akkor majd sokminden kiderűl

2019. nov. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!