Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párotoktól csúnya beszéd?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párotoktól csúnya beszéd?

Figyelt kérdés
Páromtól megkaptam h undorító a természetem! Az volt a bűnöm h mertem kétszer ugyanazt megkerdezni tőle!Elmondtam Neki h ez fáj h így beszél velem de ilyenkor még ő kéri ki magának. Ezért sokszor ha megbánt inkább nem is szólok magamba őrlődöm csak. Más nővel is beszelnek így vagy csak én fogom ki a 2. Férfit aki így megbánt.
2019. okt. 21. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Nem vagy egyedül.Nekem anno azt mondta,hogy tökéletlen vagyok,mert elejtettem egy csészét.
2019. okt. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
És mi a francért nem dobod ki?
2019. okt. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Talán ha leírnád a teljes történetet? Ahogy történt, szépítés nélkül.
2019. okt. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Savlekotő ***** válasza:
0%
Te már kérdeztél? Volt vmi ráncigálás is nem,vagy azt nem te írtad ki?
2019. okt. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Igen, volt ilyen. Kellett idő, hogy rajojjek nem normális. Azóta miota kidobtam sokkal jobb, mar tudom milyen egy normális férfi. Szerintem a legközelebbi ilyennél, vagy mar most hagyd el, amennyiben ez tobbszor is előfordult mar köztetek. Akkor igy ha ugy erzed szereted.
2019. okt. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudjuk az előzményeket,azt sem hogy miről kérdezted a párodat.

Így nehéz érdemben válaszolni.

Viszont az,hogy folyamatosan megbánt,nekem nem férne bele. Egy két eset,ami elgondolkodtató,még rendben lenne,de amikor mindig rossz vagyok,inkább lépnék.

2019. okt. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Engem folyamatosan aláz a férjem, ma pl azt mondta, hogy csak azért vagyok még itt (a lakásban) mert szültem és van egy pici baba... (be akartam pakolni a hűtőbe a Vacsora maradékát, holnapra, csak sajnos pici hűtőnk van, alig fér el benne pár dolog, sajnos kidöntöttem a majonézes salátát, és káromkodtam, hogy ba#&*ssza meg, aki ide hoz 50 db tojást, az apósom hoz ide folyton ennyi tojást, nem is eszünk ennyit, fele megromlik, de férjem nem mer szólni, hogy nem kell több, én meg mondtam, hogy már múltkor is megmondtam, hogy ne hozzon ide ennyi tojást, mert nem fér más a hűtőbe! Igazából nem az apját szidtam, hanem a helyzetet, igen, én voltam béna, de akkor is idegesítő, hogy miért nem az én igényem előbbre való, mint az apja tojás mániája. És amikor mondtam, hogy megmondtam, hogy nem kell ennyi tojás, a férjem azt mondta, hogy kussoljak, mert ki vagyok én, hogy megmondhatok bármit is) És ha nem fogom be a pofám, akkor kiveri a fogaimat. Rendszeresen elhangzik tőle, hogy egy senki vagyok, senkinek sem kellenék, stb. Nyugi, nem csak a te férjed barom. Különben olvasom is sokszor, pl a te történetedet, és csodálkozom, hogy "csak ennyi"? Én jó nagy szarban vagyok akkor, hozzátok képest :(
2019. okt. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
61%

Nagyon ismerős a helyzet. Olyan kapcsolatban éltem ahol a barátom minden nap megalazott. Mondok egy peldat: össze vesztünk és el akartam menni. Erre beugrott mellém az autóba és nem engedett el én meg sírni kezdtem. Oda jött egy fiukbol álló csoport akiknek azt hazudta hogy fogjanak le mert erős depressziós vagyok és hogy gyógyszereket szedek! Persze hiába mondtam a fiúknak az igazam közülük mind nekik hitt és el sem engedtek! Ez a mai napig a legjobban fáj, és megvisel. Nem múlik el olyan alkalom amikor ne gondolnák rá.

Volt már olyan is hogy össze veszett csúnyán az anyjával és bejott és azt mondta hogy ha nem tűnök el fel órán belül akkor kiveri a fogaimat és egyesével megeteti velem. Persze sírva össze pakoltam és elindultam de vissza tépett hogy mégis mit képzelek hova megyek?

Folyamatosan ellenőrzött nem tudtam valamikor dolgozni se menni mert nem engedett szó szerint. Telefonom sem lehetett és követte minden egyes lépésemet. Éjjelek éjjelén ha kedve volt akkor rugdosott ahol ért. És ő ezt hívta szeretetnek.

2019. okt. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Savlekotő ***** válasza:
83%
Ti nők miért vártok addig míg tényleg kiverik a fogaitokat,normális pasi nem kell de az ilyen szemeteknek bármit eltűrtök,fel nem fogom,mit tudnak?
2019. okt. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Lehet itt szidni a "szemét férfiakat" de nektek normális pasas nem kell, mert az túl uncsi.

Amúgy -ahogy leírtátok magatokat- egyikőtök sem egy matyóhímzés!


Természetesen zsák a foltját mindig megtalálja!

Vagyis pont olyan a nő is, mint amilyen férfit választott magának.

...és mint tudjuk mindig a nő választ, nem a férfi!!!

2019. okt. 22. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!