Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miert mindig csak azt irja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mindig csak azt irja, hogy majd “megbeszeljuk”?

Figyelt kérdés
A kapcsolat szelen allunk. Kertem, hogy beszeljuk meg, hogyan tovabb. Ha szakitani szeretne semmi gond, irja le. De mindenre azt irja, hogy megbeszeljuk. Most dolgozik, most ez most az, de mindig “megbeszeljuk”. Miert nem irja le, hogy ha nem szeretne?
2019. nov. 12. 21:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Mert még nem találta meg az utódodat.
2019. nov. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Pont ugyanez van velem is, engem is érdekelne a válasz.
2019. nov. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Konfliktuskerülő.
2019. nov. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt se tudja, mit akar.A másik tippem, hogy mégsem sms- ben akar kidobni, inkább személyesen, ahhoz pedig még össze kell szednie a bátorságát.
2019. nov. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Konfliktuskerülő, vagy nem tudja mit akar, esetleg sumákol.
2019. nov. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszat. Majd megirom mi lesz a vege. De mar nagyon unom. Kertem, hogy ne azzal foglalkozzon mi lesz! Azt irja vagy mondja amit o erez. Ha szerinte nem mukodik azt. De semmi.
2019. nov. 12. 22:09
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne írjatok, beszéljetek! Nem lehet egy kapcsolatot írásban sem kezdeni, sem fenntartani, sem lezárni. Egyébként ő mikor akarja megbeszélni ezt köztetek? Ha találkoztok személyesen, és te flehozod a témát, arra mit lép?
2019. nov. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

1. Az ilyen ember önző. Nem gondol bele, h neked ez mennyire rosszul esik, vagy nem erdekli.


2. Egy igazi megalomanias. Élvezi, hogy bizonytalanságban tart.


3. Vagy: Talonban tart, nem tudja meg, mit akar.

2019. nov. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Annyi valaszt kaptam eddig, igy 3 nap es a kerdesem kiirasat kovetoen, hogy hetvegen MEGBESZELJUK 😂 szemelyesen.
2019. nov. 12. 22:29
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is átéltem ezt.

Nem szakítás, kisebb problémák esetén, aztán persze a következő találkozónál SOHA nem hozta szóba, direkt kivártam.

Tehát halogatás, konfliktuskerülés, én azt mondanám.

2019. nov. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!