Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miert mindig csak azt irja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mindig csak azt irja, hogy majd “megbeszeljuk”?

Figyelt kérdés
A kapcsolat szelen allunk. Kertem, hogy beszeljuk meg, hogyan tovabb. Ha szakitani szeretne semmi gond, irja le. De mindenre azt irja, hogy megbeszeljuk. Most dolgozik, most ez most az, de mindig “megbeszeljuk”. Miert nem irja le, hogy ha nem szeretne?
2019. nov. 12. 21:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Es az normalis, hogy kozben nem is beszelunk szinte semmit? Hanem majd csak hetvegen?
2019. nov. 13. 10:22
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem, mi egész nap nonstop csetelünk a két találkozó között.

Már amennyire a munka/élethelyzet megengedi.

Igaz, telefonálni nagyon ritkán szoktunk.

2019. nov. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy a tied mit akar ezzel, de az enyem ezt akkor csinalta, amikor sunnyogott. Igy nekem kellett kidobni. Jol tettem.

Miota vagytok egyutt es hany evesek? Jol gondolom, hogy tavkapcsolat? Mert ha ilyen az egesz, ne eroltesd, nem veszitesz vele.

2019. nov. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Igazabol nem tudja, hogy mit akar. Mondtam, hogy semmi baj ha mar nem szeret, legyen vege. De o akarja, beszeljuk meg. De csak ennyire jutunk. Nem beszelunk. Azt mondta hetvegen.. de fura nekem ez. 22 es 25 evesek vagyunk. Nem tavkapcsolat illetve egy varos van koztunk 30 km. Ma irt annyit, hogy minden oke e. Beszeltunk 2-3 szot es ennyi. Kerdeztem, hogy beszeljunk e szombatig? Persze es szeretne. De ha irok, nem reagal. Kivancsi leszek mi lesz hetvegen
2019. nov. 13. 21:12
 15/17 anonim ***** válasza:
Nálam is vacilált az exbarátom a szakítást illetően. Először utalást tett rá, majd beszélgettünk még aznap. Azt hittem nincs semmi gond, de másnap kimondta a végszót üzenetben és tényleg lezárta részéről, 28 éves felnőtt férfi létére. Nem gondoltam volna róla, hogy ezt meglépi, ezek szerint nem ismertem eléggé meg 19 hónap alatt.
2019. nov. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Leirta vegul nekem is, hogy legyen vege.
2019. nov. 15. 06:43
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, de legalább tudod, mi a helyzet.

A bizonytalanság és az idővesztegetés rosszabb.

2019. nov. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!