Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van egy 8 éve tartó kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 8 éve tartó kapcsolatom! És Májustól -Augusztusig külön voltunk! Elridegülés volt. Közben megismertem egy srácot, mind a ketten 30 évesek vagyunk! ?

Figyelt kérdés

idő közben kiderült nagyon gyorsan dühös lesz. Agresszív (verbálisan sokat bántott. Így kiléptem! Közben az exe írogatott neki . amiben ő is benne volt! Így könnyebb volt szakítani vele! ?

A párom aki 35 éves újra közeledett hozzam! Így újra együtt vagyunk! Szeretem! Az előző pasi folyamatosan írogat és üzenget nekem! Hogyan küldjem el?

Nem érti meg,hogy vége ....

A baratnőmnek küldi a fotókat ,hogy miket vett nekem...

És idézeteket...

Be szeretném ezt fejezni vele !

Szakítás után még néha írt,mivel en elég nyugod ember vagyok,válaszoltam !Nem szeretek haragot tartani!

De vitázni nem akarok,félek tőle!

Eléggé agresszív és bosszú álló típus!

Mit kellene tennem?


2019. nov. 19. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ignorálni?

Azzal adod alá a lovat, hogy válaszolsz, eddig az eszed nem jutott el? Fenntartja az érdeklődést, addig esélye van, így érzi. Miért nem tiltod, törlöd azt csókolom? Barátnőd is, neki aztán semmi köze, mit zaklatja?!

2019. nov. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Már letiltottam...visszakönyorogte magat...meg sajnáltam ...

De en nem szeretnek vele lenni,mert agresszív !

Amugy jo volt minden vele,még ki nem mutatta milyen!

Az a baj ha ideges lesz félek tőle!

Én még ilyen helyzetben nem voltam,és nem tudom ,hogy kell bánni a hozza hasonló emberrel!

Ezért lenne szügségem tanácsra !

2019. nov. 19. 21:49
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Letiltod mindenhonnan és semmilyen formában nem kommunikálsz vele.
2019. nov. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Akkor keres a munkahelyemen....

Azért kellene megoldás!

2019. nov. 19. 22:03
 5/10 Lachesys ***** válasza:
100%

ignoralod. ha meg egyszer is hozzadnyul rendorseg,tavoltartasi vegzes. kesz.


ne legyel mar ilyen ertetlen! milyen megoldast varsz?lojuk le neked vagy mi?

2019. nov. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyen kollégáknak főnöknek stb megmondani, hogy ha x keres,nem vagy elérhető, nem szeretnél beszélni vele. Letiltani, üzenetekre nem reagálni. Egyébként meg az, amit előttem írtak, ha tovább csinálja, akkor neked is lépni kell.
2019. nov. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mit hagyod magad hogy visszakönyörögje magát? Munkahelyen szólni a főnöknek meg a biztonságiaknak azt csókolom. Töröl tilt. Egyáltalán hogy ért el, ha tiltottad?

Barátnőd is ne játssza a híradó szerepét. Az a csaj is élcezi, hogy egy drámát nézhet?! Ennyire unalmas az élete?! Ha normális barát, rég letiltotta volna ezt a f.aszt és nem küldi el ezeket a hülye üzeneteit neked.

Kezdem azt érezni, hogy te meg a barátnőd élvezitek valahol a műsort. Aki nem akar valakit az életébe, az tesz érte, akár jogi úton is.

Nem sajnálgatja meg ilyenek.

2019. nov. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Már tettem!

És nem sajnáltatom magam!Csak Nem akartam még több konfliktust vele....

Kiváncsi lennék rá ki mit csinál mikor egyedül van bárhol is és megjelenik ...itt az volt a cél,hogy nyugisan megoldani!

A hatóság azt mondta az ilyen ember robban az elutasításra .... és finoman kell beszélni vele !

Még nem lesz tettleges nem tudnak lépni!

De itt csak okoskodók vannak,senki nem irt érdemleges választ !

Köszi....

2019. nov. 20. 07:54
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Basszus kérdező, most fenyegetésben érzed magad, vagy nem?


Nem kell kedvesnek lenned vele.

1. elküldöd szépen akár, vagy nyersen, attól függően, ha zaklat, akkor utóbbit javaslom. Menjen írásban.

2. Letiltod mindenhonnan, a barátnőnek szólsz, hogy ignor nála is és pont, vagy ő is felejtsen el, mert fenyegetésben érzed magad.

Külön jelzed még itt neki, hogy ne is jöjjön többet,

tiszteled, becsülöd, stb épp ezért itt most ennek vége, mindketten továbbléptek és ez így lesz jobb, ah nem találkoztok.

3. Munkahelyen, recepció/kollégák stb jelzed, hogy ha jönne, nem akarsz vele találkozni.


Tessék határozott lenni, nem visszatáncolni..

Ha érzik a gyengeséged, véged van. Addig nem cuppannak le rólad, amíg újra kedves leszel, vagy újra fogadod.

Vagy beszélgetni tud veled. Üzenetekben, vagy ha megjelenik. Légy egy kicsit rideg, és mindig szűkszavú. Ne beszélgess vele azután, hogy elküldted, elmondtad mi van.


Ennyi, egy idő után lekopik, ha látja, hogy nincs értelme keresnie téged.

2019. nov. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. nov. 20. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!