Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítanom kellene vele vagy mi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kellene vele vagy mi?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:

Én 21 éves lány vagyok.

A párom 24 éves.


Itthon lakik még a szüleivel.

Dolgozik,ahogyan én is.

Még szombaton is mindig megy.

Reggel 6-tól egészen délután 5-ig.

Volt ebből már veszekedésünk sok.

Ezért 3 hónapja megbeszéltük azt,hogy mivel mindig dolgozik akkor a vasárnap az kettőnké.

Persze mindig az van,hogy már reggel megy az apukájával el valahova.

És így én sosem vagyok vele.

Mindig mennek állatozni vagy a szőlőhegybe vagy mindig kitalál valamit az apja,hogy sose legyünk együtt.

Mindig ugráltatja,ő meg hagyja is.

Ilyenkor már mit csináljak?

Hiába beszéltem meg vele,nem is érdekli.

És az apjának meg nem mondhat nemet,mert kidobja.

Csak én meg egyedül érzem magam szinte olyan mintha nem is lenne kapcsolatom.

Mit tegyek? :(



2019. dec. 1. 13:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Menj velük néha, néha Meg csinálj magadnak programot, no meg stervezz programot az apa előtt.
2019. dec. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Ultimátum. És kezdj csomagolni.
2019. dec. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

De az apukája nem engedi,hogy velük menjek,mert szerinte csak hátráltatnám a munkát és elvonnám a fia figyelmét a dolgokról.

Én is erősen gondolkozom,hogy talán szakítanunk kellene,mert nem igazán megy így.

2019. dec. 1. 13:29
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
Biztos marha jól néz ki és jó pasi, máskülönben nem is lennél vele. Én most fogok dolgozni menni, ha jó fizetést akarok, akkor nekem is kell mennem majd szombaton is.
2019. dec. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nem szerethet nagyon, ha ennyire nem érdekled. A szőlős időszaknak meg már vége. Ilyenkor nem is kell szőlővel foglalkozni már.

2009 óta járt apám le a szőlőbe, Tapolca mellett, már ilyenkor vége az idényének.

2019. dec. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ő így is megkapja a 190-et anélkül,hogy ha szombaton menne.

De a főnöke már szólt neki,hogy nem kell mindig mennie mert nem akar ő sem.

És ő erősködött.

Mindene meg van,nem gyűjt úgy egyébként semmire sem☺️

2019. dec. 1. 13:30
 7/12 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondta ma is például,hogy az edényeket meg stb..Ezeket kell elhozniuk lovaskocsival😟

Nem igazán értem én sem.

2019. dec. 1. 13:32
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szakitas...:(

Nem is akar veled lenni, keress olyat aki igen.

2019. dec. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Tudjátok...

Én idáig mindig azt gondoltam,hogy szeret és csak az apukájának azért segít,hogy ne veszekedjenek és jó legyen a viszonyuk.

Ezek szerint nem igazán.

2019. dec. 1. 13:41
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem látunk az apjával való kapcsolatába, szóval könnyen lehet az amit mondasz. Tehát ha ellentmond neki, akkor veszekedés van és kivághatják, de 24 évesen ez már nem az a szint ahol ez problémát kéne jelentsen. Ha így is van, ő nem mer ellentmondani és elszakadni, veled meg nem akar törődni, ami miatt érthetően szenvedsz. Röviden, mivel már próbáltál beszélni vele többször is és nem jött be, a szakításon kívül nincs más lehetőséged a változtatásra.
2019. dec. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!