Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem vagyok benne biztos, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok benne biztos, hogy vele kéne legyek, szakítanom kellene?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve együtt vagyok a barátnőmmel. A kapcsolatunk elején nagyon szerelmes voltam belé, nem is vettem észre a hibáit, ahogy az lenni szokott. Nincs vele nagy problémám, minden konfliktust meg tudunk beszélni. Ő nagyon szeret és ragaszkodik hozzám.

Még külön élünk. Hét közben nagyon elfoglaltak vagyunk, de a hétvégéket általában együtt töltjük, nagyon rossz ezt mondani, de van, hogy a hétvégére sok lesz belőle. Aztán persze, ha nem találkozunk akkor hiányzik. Jó fej, szerintem nem lenne vele gond a későbbiekben sem, de nem vagyok biztos a dogomban. Nem szeretném kihasználni. Szerintetek így van értelme folytatni?



2016. okt. 1. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

ha te magad se tudod, hogy mit csinálj, mit érzel, akkor szerinted majd mi fogjuk tudni?


miért van eleged hétvégére belőle, mikor csak akkor tudtok találkozni?

2016. okt. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
nincs digidugi?
2016. okt. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az ilyen langyosnemvagyokbiztosbenne kapcsolatok nem igaziak...
2016. okt. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Amig nem vagy benne teljesen biztos, hogy jo dontes az osszekoltozes, addig ne koltozz.

Merlegeld, hogy a nnagy kezdeti langolasnak muszaj egyszer vegenek lennie, ami nem azt jelenti, hogy nem marad utana semmi, ha a szeretet, ragadzkodas, tisztelet megvan, es idonkent felizzik a parazs langga, nincs semmi baj ezzel.

Azon is gondolkod el, miert is van eleged belole hetvegere? mi az ami zavar? szerintem nyilvanvalo, hogy nonstop egyutt lenni lehet egy ido utan terhes, ha egyutt elnetek, mindenkinek meglenne a maganszferaja is, ritkan lenne olyan kulonleges nap, amit csak egymassalfoglalkozva toltotok. Egyebkent amikor hosszabban egyutt voltatok -nyaralas stb. Akkor mit ereztel?

2016. okt. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Szakíts. Ha ilyen kérdés felmerült benned, akkor ez minden, csak nem szerelem. Lehet persze folytatni így is, hiszen ha körülnézel, az emberek 95%-a nem a megfelelő párral van együtt. Ennek csak az a hátulütője, hogy bármelyik fél részéről bármikor beléphet a képbe az "igazi" és akkor azonnal borul a bili, még ha 30 éve együtt vannak is.
2016. okt. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt szeretné, ha minden szabad időmet vele tölteném. Nagyon apró dolgokon felhúzza magát, ami engem nagyon idegesít. Rendetlen, ami szintén nagyon zavar. Hosszabb nyaralásokkor is, még ha társasággal megyünk is, folyton a nyakamon lóg, egyszerűen egy idő után sok belőle...
2016. okt. 2. 17:01
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja és a digi-dugi, mennyiségre megvan, de nekem nem az igazi.
2016. okt. 2. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!