Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Időt kért a barátnőm. Szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Időt kért a barátnőm. Szerintetek szakítani fog?

Figyelt kérdés

Több, mint 2,5 éve járunk ebből 1,5 éve együtt élünk.


Az utóbbi időben volt pár komolyabb balhénk és én kevésbé vettem ki a részem a háztartásban.


Így kb másfél hete mikor még munkában voltunk közölte velem hogy nem jön haza hanem a szüleihez megy vissza.


Ez így is lett és van azóta is. Aktívan beszélgettünk ebben az időszakban, virágot küldtem neki stb de kérte hogy ne beszélgessünk mert ugyan szeret de nagyon bizonytalan és nem tudja hogy folytatni akarja e velem. Így kb 2 napja semmit sem beszéltünk.


El nem költözött, minden dolga, ruhái nálam vannak.


Szerintetek mit akar és mit csináljak?



2019. dec. 22. 11:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szakítani fog. Ennek ellenére várd ki ez az időszakot, mert most csak rontanál a helyzeten. Ha meg majd szakítani akar, akkor még küzdhetsz érte, ha akar.
2019. dec. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Szakitani fog. Semmit sem tehetsz, fogasd el.
2019. dec. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Ja igen még annyi hogy többször is mondta hogy szeret csak már igy ez sok volt neki.
2019. dec. 22. 11:13
 4/24 anonim ***** válasza:
64%
Az "időkérés" egy bújtatott, egyben gyáva szakítás.
2019. dec. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Vége!
2019. dec. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
14%
ennél már csak az lenne szánalmasabb, ha visszafogadnád a "szünet" után
2019. dec. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Pedig nagyon össze vagyok most törve, mert nagyon szeretem.
2019. dec. 22. 11:30
 8/24 A kérdező kommentje:
Az is baj Így utólag, hogy szabtunk meg határidőt így fogalmaz sincs higy mikor akar jelentkezni. És ugye mondanom sem kell hogy ez nagyin gyötrelmes így.
2019. dec. 22. 11:35
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
időkérés, 99% szakítás. Ha bejön az 1%, akkor is csak max fél év van hátra, mert újra elő fog jönni a baj.
2019. dec. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
13%
most megpróbál felszedni valami jobb pasit, ha az nem sikerül, akkor lehet visszamegy hozzád
2019. dec. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!