Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Időt kért a barátnőm. Szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Időt kért a barátnőm. Szerintetek szakítani fog?

Figyelt kérdés

Több, mint 2,5 éve járunk ebből 1,5 éve együtt élünk.


Az utóbbi időben volt pár komolyabb balhénk és én kevésbé vettem ki a részem a háztartásban.


Így kb másfél hete mikor még munkában voltunk közölte velem hogy nem jön haza hanem a szüleihez megy vissza.


Ez így is lett és van azóta is. Aktívan beszélgettünk ebben az időszakban, virágot küldtem neki stb de kérte hogy ne beszélgessünk mert ugyan szeret de nagyon bizonytalan és nem tudja hogy folytatni akarja e velem. Így kb 2 napja semmit sem beszéltünk.


El nem költözött, minden dolga, ruhái nálam vannak.


Szerintetek mit akar és mit csináljak?



2019. dec. 22. 11:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

#20


Szép szavak.... Most rá vagy kényszerülve.

2 hét, 2 hónap, 2 év, kevés idő a biznyításhoz. A hajlam benned van. 10-15 év múlva is így csináld, és hihető lesz.

2019. dec. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Utolsó: Rajta vagyok nagyon. Felnyílt a szemem, látom milyen nehéz volt neki, nem akarom Úgy élni az életem ahogy Eddig.


Abban segítsetek még, hogy mikor keressem őt újra? Mennyi időt hagyjak neki még vagy hogyan csináljam?


Köszi!

2019. dec. 22. 14:11
 23/24 anonim ***** válasza:
Hát legyen szerencséd és tudjátok ezt megbeszélni,de én egy több éves kapcsolatból így léptem ki először szünet aztán rájöttem hogy sokkal jobban érzem nélküle magam így szakítottunk.
2019. dec. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy ha a barátnődben a bizalom megtört azt nagyon nehéz visszahozni. Sokat kell alakulni neki és neked. De nem lehetetlen. Mondjuk ha időt kért akkor azért kérhetett mert bizonytalan és tudni érezni akarja hogy hiányzol e neki vagy jobban érzi magát nélküle. Én szakítottam így exemmel időt kértem de nem volt könnyebb mert attol kikészitett már maga a szakítás. Ne menj utána csak rontassz a helyzeten várj egy kicsit adj neki időt.
2019. dec. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!