Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Bizonyos nők bármit megtehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyos nők bármit megtehetnek, nekik mindig jár a boldogság?

Figyelt kérdés

Az exemről van szó.


Történt, hogy fél éve szakítottunk. Ő már korábban túl volt egy váláson (25 évesen, 5 hónap házasság) és ezt követően találkozott velem. Igények az egekben, nem tudtam eleget tenni az anyagi és egyéb elvárásainak, ezért dobott. Mindent megpróbáltam, könyörögtem, de dobott és 2 hét múlva már másik pasassal volt együtt. Gondosan kitervelt mindent, engem pedig megfenyegetett, hogy ne merészeljek többé írni, különben feljelent.


A minap nézegettem a Facebookját és hányás ez a nő. Most már az új pasi mellett tetszeleg, behízelegte magát abba a családba is (pénzük bőven van) és játssza a nagy szerelmest.


Miért van az hogy ilyen hitvány dögök mindig boldogok?


2019. dec. 25. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Hát bocs, de én boldog lennék, hogy nincs közöm egy ilyen nőhöz.
2019. dec. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Miért írogatsz neki hülye gyerek?
2019. dec. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

És te miért futsz ilyen nők után, amikor vannak normálisak is?


És még csicska módon is viselkedtél. Könyörögtél neki, próbáltad kielégíteni a vágyait. Ráadásul a facen is lesekszel utána. Gyenge a jellemed.

2019. dec. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Annak jar a boldogsag, aki nem masok fszsagaival foglalkozik (mint pl te), hanem magaval torodik es ugy alakitja az eletet, hogy neki jo legyen. Ez a no a leiras alapjan semmi rosszat nem tett amugy, szakitani emberekkel tudtommal nem bun. Fejezd be a hisztiket, igyal meg egy kakaot aztan alvas, holnaptol meg embereld meg magad.
2019. dec. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, elég jól néz ki, hogy mindent elnézz neki, és még te sírj utána.

Ez, hogy ő mindig boldog, pont azért lehet, mert te, meg a hozzád hasonlók bármire képesek, hogy egy jó nőbe üríthessenek.

2019. dec. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel, hogy mit csinál? Magadra vess, ha ilyen nő kell neked.
2019. dec. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%
Nézd a jó oldalát,megszabadultál egy hulladéktól.
2019. dec. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%

Én is valószínűnek tartom, hogy annyi a titka, hogy elég jól néz ki és/vagy elég megnyerő, lenyűgöző személyiség. Az ilyeneknek a férfiak bármit elnéznek vagy ha a többedik durva húzásuk után esetleg szakítanak is velük, akkor időtlen időkig nem tudnak túllépni rajtuk.

Ezzel szemben vagyunk mi, unalmas, szürke kisegerek, akik külsőre sincsenek a topon. Ha össze is jönnek velünk, bármikor a legapróbb semmiségért azonnal ki vagyunk dobva, és 2 hét múlva már a nevünk sem nagyon dereng.

2019. dec. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
Miért is hitvány dög? Tudja, hogy mire vágyik, és nem adja alább. Ezért boldog. Te is mindent megtettél volna, hogy megtarsd. Valamit mégis tudhat ez a nő.
2019. dec. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!