Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után a férfiak mennyi idő után jönnek rá, hogy mit vesztettek?

Figyelt kérdés
2019. dec. 26. 17:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
79%
Miután kipróbálta a gyakorlatban, azután fog rájönni. Már ha ez nem csak egy szar szakítós rizsa volt.
2019. dec. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
82%

Fogd fel ugy, hogy tudja szereted es ő neki is jó volt veled,de tudta,nem ugy szeret ahogy kellene es nem akarja az idődet pazarolni.

Lehet csak egyszerűen egy jó ember s tudta masra vagyik,de megcsalni nem akart!

Ritka az ilyen, nekem elhiheted.A ferfiak ugy lepnek ki egy kapcsolatbol, hogy mar bennevannak dgy masikban.

Nalatok,ha nem ez törtent,akor egy őszinte emberrel eltel ,aki ritkasag es kar elveszítened mint embert ,vagy barátot,csak azert mert nem szerelmes es nem akart hazudni!

2019. dec. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Én nem várnék erre a helyedben.
2019. dec. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
26%
Mikor egy nap ráeszmélnek, hogy egy elpunnyadt, házsártos bányrémmel élnek, aki csak érdekből van mellettük, míg az, akit elhagytak fitt és csinos maradt és lehetett volna még pár jó év vele.
2019. dec. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a férjem például két héttel azután, hogy elköltözött, kibökte, hogy nagyon hiányzom neki és nem kellett volna elmennie.
2019. dec. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb férfi mérlegel, és az alapján dönt. Ha úgy látja, hogy a mérleg nyelve a másik fél elhagyása felé billen, és ezzel többet nyer mint veszít, menni fog. Ha egy kapcsolat véget ér, annak nyomós oka van. A visszatér-e kérdése többnyire abban a félben vetődik fel, amelyik még nem zárta le valamilyen okból teljesen a kapcsolatot. Sajna az esetek többségében az újrakezdés sem ér jó véget. Bármilyen nehéz is, el kell engedni, tovább kell ilyenkor lépni.
2019. dec. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem biztos hogy annyira nyomós oka van. Főleg manapság nagyon jellemző, hogy ott motoszkál az emberbe a kíváncsiság, illetve az az érzés, hogy kaphatna ő jobbat is. Pl. a Tinder is azt sugallja, hogy az ember kedvére válogathat akár hetente is új partnert. Ez kíváncsivá tesz sok embert, hogy biztos hogy neki le kell ragadnia az aktuálisnál?

Ennek nagyon sok esetben az a vége, hogy végül egyedül marad az illető vagy rosszabb kapcsolatokat talál az előzőnél és ez nőkre és férfiakra egyaránt igaz.

Több embert is ismerek aki annak ellenére, hogy nyomósabb indoka nem volt szakított a párjával, mert azt gondolta hogy lemarad valamiről. Ennek sok esetben megbánás a vége. Röviden ezt írtam le a 2. válaszban amit 0% ra értékeltek, mondjuk nem értem az okát, szerintem nagy baromság nincs abban a válaszban, de oké.

2019. dec. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne pazarold az idődet olyan emberre, aki azért hagyott el téged, hogy betömhessen pár lyukat, aztán ha kidugaszolta magát, visszasomfordáljon hozzád mint egy kutya.

Ha egy férfi igazán szerelmes beléd, nem hagy el téged azért, mert bele akar kóstolni az idegen húsba. Ez a példány nem szeret téged, ne várj rá tovább, mert nem érdemli meg.

2019. dec. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

# 17

Én kapcsolat alatt nem az érdek, szexuális, stb. hanem az érzelmi kapcsolatot értem.

Ha nem vagy bele szerelmes, csak érdekesnek, jó lesz ez nekem, tele van lével, de jő teste van, vagy bármi más felületes dolog tart össze egy kapcsolatban párokat, az egyértelműen könnyen is bomlik.

De ha beleszeretsz a másikba, magyarán szerelmes leszel, és ennek ellenére elhagyod, annak kutya nyomós okának kell lennie. Oda nem elég a tinderráhatás. Ott kemény kémiai hatások is érvényesülnek.

A negatív dolgoknak nagyon el kell nyomnia a pozitívakat ahhoz, hogy valakinél a szerelmi érzés oly mértékben lecsökkenjen, hogy befejezzen egy ilyen érzelmi köteléket.

2019. dec. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Aki menni akart, annak volt oka. Az meg csak örül, ha szabadult.
2019. dec. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!