Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Örökre elveszítettem, összetör...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökre elveszítettem, összetört a szívem. Hogy éljem túl?

Figyelt kérdés
Több éves kapcsolat volt, az első igazi szerelem az életemben. Véget ért... úgy érzem, bele fogok halni... Sírni se tudok, csak nézek magam elé és fel sem fogom mi történt. Nélküle nincs értelme semminek.

2019. dec. 26. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Veled vagyok, testvér. Túl leszel ezen.
2019. dec. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy mindenki más
2019. dec. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 gublug ***** válasza:
83%

Evezredek alatt megannyi ember szakitott mar. Es tuleltek.


Ebben a 3 dimenzios vilagban a mulandosag termeszeti torveny. Semmi sem tart orokke.


Illetve ha szereted az exed akkor kivanj neki minden jot.

Ha meg magadnak akarod, akkor meg birtokolni akarod.

2019. dec. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nyugodj le szépen a 3,14csába! Nem fogsz belehalni. Kicsit most rottyon vagy, de túléled, mint a hasmenést.
2019. dec. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jön másik, hidd el!


Most sírd ki magad, ez a legfontosabb!

2019. dec. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez a legeslegrosszabb érzés a világon! Átéltem nem egyszer! De az idő segít! Egy darabig nagyon rossz, de enyhülni fog!!
2019. dec. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hosszú idő és elviselhetetlenül sok fájdalom, ez lesz most, de csak egy ideig, hónapok, talán év, de utána mindig csak jó lesz :), gondolj erre.
2019. dec. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én szakítottam vele...
2019. dec. 27. 12:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezek szerint kár volt :/
2019. dec. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem volt más választásom. Képtelen voltam együtt élni azzal amit velem tett. De nélküle is képtelen vagyok élni.
2019. dec. 27. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!