Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vannak itt összetört szívű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt összetört szívű lányok? Elmesélnétek a történeteteket?

Figyelt kérdés
Elmesélnétek mi történt? Kort is írjatok majd.
2017. máj. 28. 09:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Eladta a Ferrari-t. :( Nem, nem bírok így élni. :(
2017. máj. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Na itt a hős lovag, aki mindenféle hátsó szándék nélkül akar lányokat vígasztalni
2017. máj. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
Paraszt, te csak kussolj. Ha olyan jó az állítólagos párkapcsolatod, miért a gyakorin esz a fene éjjel-nappal?
2017. máj. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Nincs jobb dolgod, mint más nyomorát olvasgatni?
2017. máj. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
The broken hearted girls:)
2017. máj. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#4, sajnos nincs, mert így legalább elvonatkoztatok egy kicsit a saját nyomoromtól
2017. máj. 28. 10:22
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi a te nyomorod?
2017. máj. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Összetört szív.
2017. máj. 28. 10:29
 9/12 anonim ***** válasza:
Bővebben? Legalább elvonnád a figyelmet a sajátomról...
2017. máj. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ossze volt torve, aztan szepen lassan megragasztottak(nagyon nyalas...:D).

Igazabol nalam csak annyi volt, hogy az elso nagy szerelemmel 2 szakitassal, es tavkapcsolattal egyutt masfel evet lehuztunk egyutt. Kevesnek tunik, de visszagondolva mintha 5 ev lett volna minimum. Engem lelkileg teljesen tonktetett, es nem csak az, hogy a baratnoimtol kezdve a prostiig mindenkivel lefekudt, hanem az ezzel kapcsolatos hazugsagok. Es en tudtam,hogy igaz de megis vhol elhittem, hogy nem csal meg. Utana kiderult, megbocsatottam, aztan megint es mar nem birtam. A tavkapcsolat is isszonyu volt. A vegen nem szerettem, sot utaltam. Kepes volt magat beallitani az aldozatnak de ugyan akkor a tokeletes embernek is a barataink elott. Mikor mar nem birta a gyomruk, ok vallottak helyette. Borzalmasan megalazo es szanalmas volt.

Utana meg mint elmondtak, a kapcsolatunk alatt a jelenlegi baratnojevel kavart, vhol ezt is sejtettem de nem erdekelt mar.

Tudom, itt en is hibas voltam. De 17 evesen orultem, hogy vegre van egy fiu aki felfigyel ram, akinek vonzo vagyok es vhol szeret. Aztan ez csillapodott nala termeszetesen, de nem tudta volna bevallani...ezert meg O legnagyobb balfek.


Utana a sajat anyamnak kenytelen volna hinni. Sz*r idoszak volt, sok pasival randiztam, de mindegyik gaz volt. Aztan jott a parom es bar nagyon nehezen de elerte , hogy beleszeressek es ujra bizzak.

:) Ennek mar 2 eve.

Nagyon nehez volt, de soha nem szabad teljesen elkeseredni, mert mindenki megerdemli a boldogsagot, meg ha kozhely is de valoban igaz. Vannak emberek akik azert kellennek, hogy bizonyos dolgokat megtapasztaljunk az eletben, hogy aztan abbol tanulhassunk es fejlodhessunk.


22/N

2017. máj. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!