Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak hozzátok a kérdés....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak hozzátok a kérdés. Szexeltem az exemmel de kiderült, hogy barátnője van?

Figyelt kérdés
Fél éve szakítottunk, hónapokig semmi aztán elkezdett közeledni és lefeküdtünk aztán megtudtam, hogy hónapok óta barátnője van. Nem tudom mit vártam ettől mert én még szerettem és reménykedtem hátha.. de barátnője van! Rólunk nem mondott semmit hogy velem folytatná.
2019. dec. 27. 11:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés? Azon kívül, hogy a kijelentő mondat végén kérdőjel van.

Nem a férfiaknak, hanem az exednek kellene megválaszolni, hogy mik a tervei!

2019. dec. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igen a kérdés: ez mi, aki már tett ilyet, miért? Volt Kedves nem mond semmit, ez fáj a legjobban.
2019. dec. 27. 11:16
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Jól jöttél neki, mert a barátnőjéhez bevonult a vörös hadsereg.
2019. dec. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Szóval mikor valahol "bevonul" akkor mindenki addig máshoz megy? Bocs, de...
2019. dec. 27. 11:22
 5/20 anonim ***** válasza:
2%

Egy férfinek jól esik, ha egyszerre, egy időszakban egynél több nővel tud szexelni. A nők is sunyítanak, megcsalnak sokszor, de ott már az eredeti párjuk iránt nem éreznek úgy. Vagy a kapcsolatból kilépést tervezik, vagy más (pl anyagi vagy látszati) okokból vannak még benne


Egy férfi egyszerűen csak önmagában élvezi a dugást változatos partnerekkel. Nem kell ez mögé többet látni. Jó érzés megdugni a szép barátnőjét és a szép szeretőjét. Vagy a szép barátnőjét és a szép exét. Ennyi, nem kell túlgondolni

2019. dec. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem folytatnám vele, nem volt őszinte, igazából megérdemelné, ha két szék közé esne.
2019. dec. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
Az exel sokan csak rutinból szexelnek. Először a szádat kellet volna kinyitni, hogy újra akarja -e kezdeni, mielőtt a lábaidat szétnyitod.
2019. dec. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ez nem az én világom. Bocs, de én leragadtam az érzésekből jövő kapcsolatban. Egy nő nem rakja szét a lábát senkinek, egy nő vagy szeret vagy nem, ha nem, nem kapod meg, akkor sem, ha egyszerre több partnerre vágysz, ha pedig szeret és ezt kihasználod az borzasztóan szomorú, Rád nézve. Így jártam és pont ezért tettem fel a kérdést mert szerintem ez nem normális!
2019. dec. 27. 12:10
 9/20 anonim ***** válasza:
36%

"Egy nő nem rakja szét a lábát senkinek, egy nő vagy szeret vagy nem, ha nem, nem kapod meg,"

Jesszus, legalább magatoknak ne hazudozzatok.

2019. dec. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nem, nem! Egy menstruáció miatt alig-alig akad férfi, aki máshol keresi a jókedvét. Én a Te esetedre gondoltam (ezt is csak feltételeztem) és ezt nem kell tovább gondolni, általánosítani, minden férfire. Jól is néznénk ki...!

2019. dec. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!