Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak hozzátok a kérdés....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak hozzátok a kérdés. Szexeltem az exemmel de kiderült, hogy barátnője van?

Figyelt kérdés
Fél éve szakítottunk, hónapokig semmi aztán elkezdett közeledni és lefeküdtünk aztán megtudtam, hogy hónapok óta barátnője van. Nem tudom mit vártam ettől mert én még szerettem és reménykedtem hátha.. de barátnője van! Rólunk nem mondott semmit hogy velem folytatná.
2019. dec. 27. 11:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

8

A nők is van, hogy egyszerre több férfival dugnak. A nők is csalják meg a párjukat bőven

2019. dec. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
nem szokásom hazudozni, sőt nem is tudok, szerencsére, sajnálom, ha ilyen tapasztalataid vannak, de hidd el én az elmúlt évek alatt csak egy olyan nőt ismertem, akire rá lehet ezt bélyegezni (a legjobb barátnőm volt, legalább is azt hittem), de így már nem méltó a barátságomra, mert nem vagyok ilyen és a többiek sem. Hidd el, hogy van ilyen, vannak ilyenek, mint mi, na jó, azért a húszas éveinket már jócskán túlléptük, így mi még normális nevelést kaptunk.
2019. dec. 27. 13:12
 13/20 anonim ***** válasza:

#4 egy hülye miatt ne általánosítsunk kérem szépen.


te milyen lány vagy, hogy csak úgy odadobod magad? Csak mert szólt 2 szépet.

2019. dec. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
szerelmes :)
2019. dec. 27. 13:19
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt ilyen. Csak arrol szó h hatassal van e rad meg te ra.Ennyi az egész. Nyilvan oka van h miert nem vagytok egyutt meg annak is h miert van azzal a masikkal.

Probalj meg tovabb lépni es ne abrandozz róla! Főleg ne fél ev utan.

2019. dec. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ha ismét egybekerülnétek, erős a valószínűsége, hogy Téged ugyanúgy megcsalna,mint most Veled a mostani nőjét. Úgy vagyok, hogy ő már csak ilyen... Tévedhetek. Tévedni emberi dolog (mondta a sün és lemászott a keféről).
2019. dec. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat, a legnagyobb szerelemben mentünk szét, megbántottam így miattam, nem, előtte nem csalt meg soha :), egy nő ezt megérzi :) már messziről, úgy hogy vigyázat fiúk!!! :). Hogy miért van a másikkal ahhoz nincs közöm nekem "csak" ennyi szerepem volt ebben és hihetetlen boldog voltam, egészen addig, míg ki nem derült. Szóval Férfiak! Ha van olyan exetek, akiről tudjátok, hogy szeret még, ne vele játsszátok el a megcsalásosdit, mert olyan mélységű fájdalmat okoztok, amit el sem tudtok képzelni, főleg ha olyan ártatlanka:), mint én :).
2019. dec. 27. 16:51
 18/20 anonim ***** válasza:
Mit tettél h szetmentetek? Ha erdekelned akkor veled lenne.
2019. dec. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A legnagyobb szerelemben mivel bántottad meg, amiért szakítani kellett, és ki volt aki kimondta? Erre kéne válasz, hogy kiderüljön, most mi, és miért történik..
2019. dec. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Önző voltam párszor, de nagyon, és elege lett ebből, és ezt megértem. Megharagudott rám és most már tudom, egy új életbe/kapcsolatba menekült, hogy könnyebb legyen. Mielőtt elítélnétek nincs mentségem, más miatt voltam önző, mert egy kedves rokonomnak való támogatást, segítséget előrébb helyeztem magunknál.
2019. dec. 27. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!