Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti törölni szoktátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti törölni szoktátok az exszel készült közös képeket főleg ha nem volt szép szakítás?

Figyelt kérdés

Régi közös képeket találtam a telefonon, főleg nyaralásos képek, emléknek szépek, mert szép helyeken voltunk, picit összeszorul a gyomrom a képek láttán, de összességében semmi többet nem jelentenek már számomra. Kicsit szomorúvá is tesznek.

Nem szoktam nézegetni.

Ti törölnétek ezeket a képeket?

Nekem ezek már inkább csak emlékek.



2019. dec. 29. 20:22
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a “tanácsokat”
2019. dec. 29. 22:56
 12/21 anonim ***** válasza:
Én szakítás után egy évvel töröltem a képeket, vagyis csak kukába tettem, aztán az törlődött, amikor gyáriba tettem a telefont.
2020. jan. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is archiválom őket, mert idővel szép emlékek maradnak. De a napi használati eszközeimről, közösségi oldalakról letörlöm, hiszen nem az életem része.
2020. nov. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
79%

Egyértelmű.Amit lezárt az ember, miért is cipelné tovább?

Le kell tenni.

2020. dec. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
45%
Nem törlöm soha, az életem része volt. Ha jó, ha rossz.
2020. dec. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én töröltem és nem bántam meg sose.
2020. dec. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
63%

Semmit sem tartottam meg ettől az exemtől,aki megalázott és elhagyott.

Törlés,tiltás és minden tárgy, levél,stb kidobása.

Ez volt a sorrend és bevált, pedig nehezen ment.

2020. dec. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod.

Nem is olyan rég még én is akadtam képre a telefonomban az egyik exemről, töröltem...visszagondoltam arra, hogy ki is volt valójában és nem is volt kérdés, hogy minden vele kapcsolatos dolgot töröljek az életemből. Felejteni felejtek, már az arcára sem emlékszem pontosan, tanulságnak jó volt.

2020. dec. 29. 11:26
 19/21 anonim ***** válasza:

Én adatbázisban tárolom őket számos szempont szerint kategorizálva.


A csúnyább szakításoknak a DNS-ét is tárolom, amire külön kriptát bérlek, amit szentélyként használok vudu babák készítéséhez.


A még csúnyább szakításokat pedig formaldehidben tárolom egy hatalmas akváriumban egy régi szovjet rakétasilóban.

2021. jan. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Igen törölni szokás hogy könnyebb legyen s felejtés.
2021. jan. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!