Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy munkahelyen az exszel és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy munkahelyen az exszel és az új barátnővel?

Figyelt kérdés

Karácsonyi szakítás után három napra összejött a kolléganővel, egy olyan ember akiről soha senki nem gondolta volna, hogy ilyen alamuszi..

Szerelem már hanyatlóban volt, de elég ragaszkodó tipus vagyok.. nem egyszerű nekem a helyzet!

Mit gondoltok gyorsabban vagy lassabban megy a továbblépés ebben a helyzetben! (mármint nekem, neki könnyen ment)

Ki mit csinálna ebben e helyzetben?

A munkahelyem elhagyása nekem nem opció.

Nem beszélünk nem köszönünk, de olykor olykor találkozunk és az szar..

28/N


2020. jan. 10. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Szerelmeskedsz velem. 32F
2020. jan. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na még egy köcsög..
2020. jan. 10. 23:09
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
Hetero. Nem köcsög.
2020. jan. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem így lassabb megy a továbblépés. Én bevallom csajosan, hogy felmondtam a melohelyemen hasonló szituációban,mert belepusztultam volna ha minden nap néznem kellett volna őket.De meg így is nagyon nehezen dolgoztam fel az egészet.
2020. jan. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én sem maradnék ott ilyen szituációba pláne hogy a tippem szerint valószínüleg ilyen gyorsan kapcsolata lesz akkor nem most kezdődött a kémia, maximum csak úgy maradnék, hogy a főnököt kérném hogy helyezzen át hogy ne is találkozzak velük, mert a munkámra szeretnék koncentrálni. Helyzet is adja, ha az új barátnő féltékeny típus akkor lelkileg engem biztos kicsinálna mivel se kedvem se energiám nincs foglalkozni hülyékkel. Ha viszont jó és nem féltékeny és megértő akkor segítenének azzal hogy ne legyenek szem előtt. De szerintem biztos dobbantanék onnan mert nap mint nap szakítás után nehezítené a továbblépést, pláne hogy ez szerintem nem az utóbbi kategória, mivel szakítás után 3 nappal már vele volt, de nem tudok részleteket a kapcsolatotokról hogy miért szakítottatok.


De ha csak ugy minden oke es aztan szia szakitsunk es 3 nap utan jon a kolleganotokkel akkor elso amit csinalnek a helyedbe hogy a fonokot kernem hogy osszon be ugy hogy ne talalkozzatok vagy helyezzen mashova vagy ha nem megoldhato mennék. Ha ez a palya akkor utódkának se sok jövöt jósolok max gyorsan összeházasodnak max csinál neki egy gyereket és aztán neki is mondja szakítsunk, válljunk húsvétkor és három nap után jön a következő új csaj kolléga. Már ne hari hogy ezt írom. Csak ertsd hogy érdekes hogy gyorsan kezdett a következővel aki szintén kolléga.

2020. jan. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én tulajdonoskent nem tartanék kollégákat fogyasztó alkalmazottakat tök mindegy milyen nemű mert ugy a vállalat tulajdonosarol groteszk kepet mutatnanak munkaidoben az ugyfelek felé plane ha nagyon kedvelt vallalat plane ha veszekednenek egy ugyfel ugyintezesekor atszologatva az egyik a masiknak, mert mondjuk kerdezniuk kene egymastol, az ugyfel meg szegeny nem érne rá csak gyorsan munka előtt beugrott ügyet intézni, mert mondjuk kerdezniuk kene egymastol. Nee. Elso korben kulon muszak ha igy is csa. Megkerdeznem hogy kulon tudja választani? Ha nem akkor gyakorolja boltba a kulonvalasztast szimbolikusan, amikor a penztarnal a termekeket a sorban allok kulonvalasztjak mert miert fizessen a masik olyanert amihez nincs koze, ahol meg nincs kulonvalaszto ott meg a penztaros kerdezi ugy is. Ott ilyen egyszeru igy kell alkalmazni ezt az eletben is csak kreativnak kell lenni. A maganugyet es a munkat kulon kell tudni választani de ha incselkedik direkt a par a masikkal ugy visszakuldenem őket az óvodába hogy vigyázzon rájuk az óvó néni nekem nincs időm foglalkoztatni gyerekeket. Az óvónéni meg mondja nekik majd hogy most kezded velem hogy kell felnőtt ember módjára viselkedni.
2020. jan. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!