Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi lenne a helyes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés
Szakítottunk a barátommal 9 év után. Még együtt élünk, igazából most mégjól megvagyunk egymás mellett, de hamarosan ugye majd ideje lenne külön költözni. Nem tudom eldönteni, hogy maradjak a városban és keressek egy saját kis albérletet vagy menjek fel Pestre és ott kezdjek új életet.. Mindkettő jó lenne, épp ezért nem tudok dönteni. :/ Barátaim szerint ha Pestre mennék az menekülés lenne... Szerintetek?

2020. jan. 16. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hol élsz és milyenek a lehetőségeid. Az én városomban egy fiatalnak szinte halál maradni. Alig vannak programok, kevés az ember, kevés a fizu.
2020. jan. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha helyben jók a lehetőségeid, akkor maradjál. Jobb barátok közt.
2020. jan. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennek mi köze a szakításhoz, menekülni akarsz, hogy ne is tudj róla és ne lásd? Ha megvannak a lehetőségeid egzisztenciálisan vidéken, akkor jobb az ismerős közeg a barátokkal.
2020. jan. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van igazság abban, amit előttem mondtak. Mindazonáltal, ha változtatni akarsz az életeden, azt csak gyökerestől érdemes. Hátrahagyva a múltat, és teljesen tiszta lappal indulni.
2020. jan. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!