Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakitsak a szeretommel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakitsak a szeretommel aki rosszul bánik velem? Csendben tunjek el, vagy érdemes megadni a módját?

Figyelt kérdés
Évek óta szeretői státuszban élek.eddig talán azért nem léptem,mert éreztem hogy valaki szeret,de úgy érzem most már csak rossz pillanatokat ad az egesz.annyi bátorság nincs benne,hogy lezárja velem,és megalázóan viselkedik.akkor jelentkezik csak épp ha kedve tartja,hazudozik,hogy nincs ideje meg akkor is,amikor tudom hogy van,egyszerűen mar nagyon megalazoan viselkedik,és régebben nem így volt,pontosan ezért volt benne valami jó.talan mert éreztem a törődést,azt hogy szeret.ha meg akartam vele beszelni,hogy mi ez a változás,akkor nem is érdekelte a téma,de én már minden nap csak szenvedek miatta.ha valamire rakerdek,hogy mi miért van,akkor azt mondja,hogy ne tegyek szemrehányást,ha valami nem tetszik.ugy érzem O is,és én is megérdemlem hogy vége legyen.en azért,hogy boldog lehessek,O pedig azert,mert nagyon biztos a dolgában,úgy, viselkedik, hogy tudja hogy én mindig ott leszek neki készenletben.szerintetek hogy szakitsak egy ilyen hazug alakkal?erdemel valami indoklást,vagy csak tobbet ne válaszoljak neki,és szep csendben távozzak?küldjem el a fenébe?most úgy érzem csak jatszadozott velem,ezért gondolom a legkevesbe azt tudná elviselni az egoja ha szó nélkül kisetalnek az életéből,de viszont én nem ilyen ember vagyok,aki ennyi évet szó nélkül le tud zárni.szerintetek hogyan kéne?én ténylg nagyon szerettem,de elszállt vele a ló,és még sose éreztem magam ennyire megalázva :( igen,tudom hogy a szerető magában megalázó funkció,de azert azon belül is vannak szabályok,és tisztelni kell a másikat,és nem pedig hagyni hogy a másik szenvedjen,mert O gyáva kimondani hogy vége
2020. jan. 25. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem bátorsága nincs lezárni, hanem minek zárná le, ha valaki ugrik az első szavára? Még akkor is, ha előtte el volt tűnve. Bárhogy vetsz véget neki, baromira nem fogja meghatni.
2020. jan. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noren1989 ***** válasza:
100%

Méééég olvasni is rossz, de főként az íráskép miatt.


Figyu, bannold, és nézz más elfoglaltság után. Minden ráfordított pillanatod pocskéba megy.

2020. jan. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Egyszerűen megmondod neki, hogy VÉGE! Ennyi.
2020. jan. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Eltűnsz és kész, semmilyen magyarázattal nem tartozol neki. Aztán keresel egy normális férfit, akivel ha még csak szexkapcsolatban vagy is de úgy bánik veled mint egy érző emberrel.

F36

2020. jan. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%

Ismerjük az érem egyik oldalát . Ezt írtad le. Nem ismerjük a másik oldalt (ezt tudja ő).

Ámde, mit vársz (mit vártál) egy szeretői státusztól? Szerelmes lettél bele, de ő csak bennad a lábaid közét szerette!

Köss útilaput a talpára és "Konyec filma" (ahogyan a szovjet filmek utolsó kockáin olvashattuk).

F.

2020. jan. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!