Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak vele?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk együtt, nekem elegem van már, az utóbbi 1,5 évet azzal töltöttem hogy visszahozzam a tüzet a kapcsolatba, de mostanra rájöttem, hogy visszafordíthatatlanul meguntam, kiszerettem belőle. Ma szeretnék szakítani vele. Hogyan csináljam? Hogy kezdjem a beszélgetést? Térjek egyből a lényegre? Nem csináltam még ilyet, szívesen fogadok bármilyen tanácsot.
2020. jan. 28. 05:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne kertelj, mondd meg neki őszintén, hogy már nem szereted és kihűltek az érzelmeid iránta! Ja és mindenképp tedd hozzá azt is, hogy nem 3. fél áll a dologban. Esetleg még annyit mondhatsz neki, hogy belefáradtál már a 6 évbe és szeretnél egy kis tüzet vinni a kapcsolatba és talán akkor még adnál esélyt a folytatásra...
2020. jan. 28. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
"kop kop...ki az? Agy... Milyen agy?? Mától szingli vagy"
2020. jan. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az a baj ha neki jo ez a kapxsokat akkor ő kaprni fog h nekrd megfeleljen,te meg már nem szereted.Aztvmondd meg neki h már nem erzed azt iranta amit kene,az ellen nwm sok mindent tud tenni.
2020. jan. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Konkreatan mi volt vele a baj h nincs tűz? Mirevagysz2? Spontan programokra? Izgalmas szrxre? Vagy csak a szemelyisege unalmas?
2020. jan. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Őszintén mondd el, hogy te így látod. Biztos fiatalok vagytok még, így mindkettőtöknek esélye lehet a boldogságra valaki mással. De az okokat meg kell beszélni és levonni a tanulságot, mert az új kapcsolataitokba is tovább fogjátok vinni a problémát.
2020. jan. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék már több kísérletet tenni arra hogy megjavítsuk, mert már rájöttem hogy nem lehet. 1000 meg egyszer próbáltam. Egyszerűen megutáltam, idegesít minden mozdulata, teher minden amit vele csinálok. Azon csodálkozom, miért vártam eddig a szakítással.
2020. jan. 28. 13:03
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezt amúgy közölted vele korábban? Hogy baj van, és meg kéne oldani a problémát? (ha már másfél évig küzdöttél)


Akkor nem érné akkora hideg zuhany.

2020. jan. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, sokat beszéltünk róla, de ő azt hiszi most rendben vagyunk, sikerült megoldani. De én érzem magamon hogy ez nem az igazi és már nem akarok tovább szenvedni. Azt egyébként hogy idegesít stb nem mutatom ki neki, mert nagyon próbálom elkerülni a veszekedéseket. Ezért nem is tudja, hogy nekem mekkora teher ez a kapcsolat.
2020. jan. 28. 13:18
 9/11 A kérdező kommentje:
Azóta sem vagyok túl rajta, egyszerűen nem tudom magam rávenni. Fogalmam sincs hogyan kezdjek hozzá.
2020. jan. 30. 03:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt látom, emiatt nem alszol? Vagy te is dolgozol?
2020. jan. 30. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!