Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Csajok, éreztétek már úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, éreztétek már úgy hogy mennyire gyávák a férfiak?

Figyelt kérdés
Akinek nem inge..., de annyi sérült pasival találkoztam mostanában, akik inkább nem...mert félnek, hogy megint olyan csalódás fogja érni őket. A nők sokkal bátrabbak? Vagy mi van???!!!
2020. febr. 1. 15:56
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Sajnálom, és szégyenlem is magam az ilyenek miatt. Hát biztosítsa csak be magát... de ez nem normális hidd el ez egy hülye. Azt nem tudom hol lehet normális nőkkel ismerkedni:(. De egy biztos Te egy normális értékrenddel bíró férfi vagy nem tudom hány éves, de meg fogod találni az igazit, mindenkinek megadja az élet amit megérdemel!
2020. febr. 1. 18:57
 12/16 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem csak nem akar megsérteni téged, azért nem mondja ki, hogy nem vagy elég jó neki és nem érez semmit irántad. Addig igaz a sztorija, hogy az a másik csaj összetörte a szívét, de nem azért nem lép feléd, mert te is összetörheted, hanem mert nem vagy képes törölni a fejéből azt a nőt. Ha majd találkozik valakivel, aki törli a fejéből, azonnal nem fogja tovább félteni magát, hidd el. Ez csak ilyen kímélőnek szánt kifogás, azt hiszi, ezzel nem bánt meg, pedig kegyetlen tőle, mert pont emiatt nem tudsz tovább lépni, hiszen olyan, mint egy szalmaszál, amibe belekapaszkodhatsz, hiszen annyira sebezhető, ó szegényke, annyira oda van érted, hogy már önmagát kell féltenie...Ugyan már. Mondta már nekem is ezt férfi, hogy lekoptasson. Én meg bevettem és még szerelmesebb voltam. Aztán az idő és a tettei igazolták, hogy kb. mindig is közömbös voltam a számára.
2020. febr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Miért tud ez ennyire fájni? Akkor valóban gyáva, de nem azért mert magát félti, csak mert elém nem mer állni. Pedig jobb lenne ha belemondaná a szemembe.
2020. febr. 1. 19:08
 14/16 anonim ***** válasza:
85%

Nem értek ezzel egyet.


A pasas nyíltan elmondta, hogy előző traumák miatt nem. Naivan feltételezzük, hogy nem hamukázik. Ha úgy nézed, ez is egy bátor és becsülendő dolog. Nem egy, nem két férfit ismerek, aki előbb nyelné le a saját nyelvét, minthogy bevallja, hogy nem fa$za minden. Vagy hogy érzelmei vannak.

Ráadásul, ha a traumái kezelése nélkül fejest ugrik egy kapcsolatba, akkor meg az a baj.

Harmadrészt te döntöttél úgy, hogy mindezek ellenére megvárod és jól "megmented", nem? Ami történt megtörtént. A nagyobb kérdés az, hogy tükörbe tudnál-e nézni, ha meg se próbálod. És igen, ilyenkor bőven benne van az is a pakliban, hogy jön egy másik csaj és 5 perc alatt kioldja azokat a frusztrációit, amiket neked évek alatt nem sikerült :\


Egyébként én azt látom magam körül, hogy ritka az, aki harminc éves korára ne szedett volna össze egy-két traumát. Inkább az a kérdés, hogy milyet és hogyan kezeli.

2020. febr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez is lehet, amit írt az utolsó. De nem jó ebbe belekapaszkodni. Nekem mondta azt férfi, hogy önvédelem és hogy nem engedi meg magának, hogy szerelmes legyen és én is ebbe kapaszkodtam bele, mert képtelenségnek tűnt, hogy az a mágneses vonzás nem kölcsönös, amikor bevallotta, hogy vonzom mint a mágnes. Kihajított az életéből azzal, hogy nem tudja megadni érzelmileg, félt engem, blablabla...Aztán 4 hónap múlva megkeresett és közölte, hogy csak szex. Mondjuk neki nem traumája volt, hanem felesége. Na szóval akkor volt lehetőségem rájönni, hogy ez a férfi semmit nem érez irántam. csak azért írt rám 4 hónap után, mert épp unatkozós időszak jött a munkájában. Ilyen idényjellegűen dolgozik, ősszel szerintem hetekig otthon van. Na ezek az unatkozós vállalkozó pasik szokták kihúzgálni a rajongóikat a fiókból, ha épp unatkoznak. Kicsit macerás volt összehozni a randit, annyit már nem ért neki, hogy megerőltesse magát és helyettem gondolkozzon helyszínben. Amikor az én ötletem nem vált be, azt mondta, nem tudja hol kéne, aztán ennyi. Hetekre eltűnt, nem írt, amikor jó lett volna nekem, akkor már hetek óta nem írt, én emiatt nem írtam, akkor a semmiből lerohant a szexuális képzelgéseivel, amikor azt hittem, már rég elfelejtett, aztán amikor javasoltam, hogy menjünk el valahova náshova, nem is válaszolt, egy hónapra eltűnt, amikor egy hónap után kérdeztem, mi ez a nagy hallgatás, közölte, hogy annyit dolgozik, semmire sincs ideje. Ja, arra a k10 másodpercre sincs neki ideje, amíg megírhatta volna, hogy bocs, gondolkozom a helyszínen, de nagyon sok a munka. Milyen szerelem ez? Ugyan már, ne vicceljünk! Ő is nyomatta az önvédelem szöveget, de nem volt ez más, mint szalmaszál nekem, hogy talonban megmaradjak. Van azóta már olyan férfi az életemben, aki nem tárgyként kezel, aki nem bírja ki, hogy egy hétig ne lásson, aki a fél világ előtt felvállal és sorolhatnám a különbséget. Nagyon nehezen fogadtam el, hogy valóban nem szeretett soha. De erre volt szükségem ahhoz, hogy tovább tudjak lépni és észre tudjam venni azt a férfit, akinek valóban fontos vagyok. Nem dobnám el őt már senkiért.
2020. febr. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, hát kezdek én is így látni, hallani... mást is mint őt vagy az ő hangját. Csak eddig nem tudtam, hogy mi van a világban, hogy milyenek az emberek, hogy ennyire vigyázni kell magamra... mert soha nem találkoztam ezzel magamból kiindulva pedig nem is feltételeztem ilyet de tényleg ez van. Rá kellett jönnöm én is csak egy talon vagyok, most már csak voltam, mert eldöntöttem nem leszek az többé. Fájni fáj nagyon az önbecsülésem eltűnt hosszú időre de már kezd visszatérni. Szerencsére a hitem nem vesztettem el abban hogy vagyunk még így páran, becsülettel a szerelemben is.
2020. febr. 2. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!