Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak! Volt mar olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Volt mar olyan nőtök, aki egy elférfiasodott nő volt, és nem ereztetek magatokat férfinek mellette?

Figyelt kérdés

Pl. nem lehetett megcsókolni, vagy megölelni

Mondjuk egyre több ilyen no van, akiknek csak az kell, hogy megba...ak őket, hazakeress es elmondhatjak, hogy van párjuk


2019. máj. 9. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Kicsit fiús volt személyiségre, de csak karrierista. Soha többé ilyet.
2019. máj. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Szóval aki karrierista, az “fúj férfias”, aki meg nem az, az csak a pénzedre megy, anyagias, kihasznál stb. Ti aztán tudjátok, hogy mit akartok😀
2019. máj. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

#2: nem érted 😊

Dolgozzon, csak nem keressen többet es ne legyen nagyobb karrierje, mert az bántja a kis egojujat.

2019. máj. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem. Nem kezdenék ilyen csajjal sose
2019. máj. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
#3 nem baj, én amúgy sem járnék olyan pasival, aki nálam kevesebbet keres. Csak én 500 nettó felett keresek, úgyhogy szerencsére maradtak nekem a milliomosok :D
2019. máj. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen nők az biztos, átveszik a nadrágot, ok irányítanak, elnyomják a másikat aztán meg később sírnak h mindent ok csinálnak és nem férfi a párjuk. Ezt nőként mondom, én is csináltam ezt huszoneveim elején, tanultam is belőle!
2019. máj. 10. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!