Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek egy szakítás után?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek egy szakítás után? Esetleg írjak neki egy levelet?

Figyelt kérdés
3 éves kapcsolat volt. Egyik percről a másikra történt szinte. Voltak viták tény mint minden kapcsolatban de részben én voltam a hibás. Azt mondta ő nem boldog és nem szeretem eléggé és nem kezelem nőként. Ami nem volt igaz mert mindig szeretgettem ölelgettem és stb. Jó persze volt amikor az ember egyedül akart lenni és stb de sztem ez elfogadható. Azt mondta már nem szeret de szerintem ez nem igaz hisz pár nappal ezelőtt még olyanokat mondott és tervezett. Nagyon kiáll az álláspontja mellett. Egyszer ráírtam h gondolja át és bevallottam a hibáimat is amik tényleg igy voltak. Irta hogy sajnálja hogy igy történt és kb ennyi. Irtam neki egy bocsánatkérő üzenetet de semmi válasz rá. Tudom egy hülye vagyok hogy írtam neki de nem bírtam ki. Nem bírom nélküle.Tegnap láttam hogy bulizni van és láttam az arcán hogy nem boldog. Állandóan az adatlapját nézem és várom a csodát. Küldtem neki virágot is és arra sem reagált. Nem hiszem el hogy ilyen könnyen eltudott dobni. Előző kapcsolatából is így lépett ki 2 év után. 1 hónapra rá már velem volt.Tudom azt fogjátok mondani felejtsem el de nagyon nehéz. Szerintetek mit tegyek? Van még esély rá hogy elgondolkozik vagy esetleg írjak neki egy bocsánatkérést ?

2020. febr. 9. 14:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén, ő már lezártnak tekintheti a kapcsolatot.
2020. febr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne írj neki levelet, csak rontasz a helyzeten, és ne válald magadra a kapcsolatotok minden hibáját. Egy kapcsolathoz két ember kell.
2020. febr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Már írtál neki (elektronikusan), hiába. Ne fáradj a levéllel, hasztalan.
2020. febr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd

Ő már tovább lépett.

Lépj te is és légy boldog

2020. febr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ha könnyű lenne...és az fáj hogy ő tovább tud lépni könnyen. 1-2 hónap és már más srác van vele
2020. febr. 9. 16:25
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Kar pedalloznod felesleges idotoltes! Ő is tovább lépett neked is tovább kell lépned! Úgy sem lesz semmi kert már nem akar semmit sem tőled!
2020. febr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
#5 nem mondtam, hogy könnyű, de tapasztalatból írtam azt, amit.
2020. febr. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Lezárta, kezdd el te is feldolgozni az egészet. Nem működött. Ne csinálj magadból hü.lyét,ha egyszer már megmondta hogy nem akarja.
2020. febr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha szeret keresni, fog ha nem nem.olyannal együtt lenni aki nemszeret nemhianyzol neki időpocséklás.
2020. febr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Kidobott 3 év.. egyik héten jajj de imádlak..hirtelen meg menj a francba és semmi megbeszélés semmi
2020. febr. 11. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!