Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fenyeget a volt barátom, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fenyeget a volt barátom, ti találkoznátok vele?

Figyelt kérdés
Két napja szakítottam vele, mert megtudtam hogy megcsalt. Ő nem akart szakítani, állította, szeret, és csak sokat ívott és megtörtént.. Azóta nem reagálok ha keres, nem válaszolok neki messengeren mert haragszom rá, pedig folyamat írogat. Ma fölhívott egy haverja telefonjáról, amit fölvettem, hogy legalább beszéljük meg, hadd magyarázza meg, csak hallgassam meg. Mondtam nem érdekel mit akar mondani, hagyjon békén. Azt mondta ha nem hallgatom meg, bejön a munkahelyemre és akkor muszáj lesz meghallgatnom. Mondtam felejtse el, a munkahelyemet hagyja ki ebből. Nem szeretném ha ezek után az én magánéletemről csámcsognának bent és roppant kellemetlen helyzetbe hozna. Azt mondta, akkor találkozzak vele. Vagy külőnben bejön. Borzasztóan haragszom rá, látni se bírom, de nem szeretném ha idejönne és jelenetet csinálna. Ti mit tennétek? Szerintetek találkozzak vele?
2020. febr. 15. 16:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem is írták nem szabad engedni neki. Mostantól tiltani mindenhol ha más számon keres kinyomni. Ha van biztonsági őr a munkahelyeden azzal kell kivitettni ha parádézik. Azt a pár napot meg valahogy túl élni amíg lecseng a meló helyen a téma. Az elkerülhetetlen hogy kibeszéljék de minden csoda három napig tart. A srác meg letette a szegénységi bizonyítványát ha meglépi ezt.
2020. febr. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Pszichopata az ex, ez durva.

Írj neki egy üzenetet, hogy ha nem kopik le feljelented a rendőrségen zaklatásért. Ezt követően tiltsad le mindenhol, hogy ne kelljen a baromságait olvasnod. Ha ismét hív ismeretlen számról, rögtön nyomd ki.


A munkahelyeden szóljál a portásnak, hogy ha hozzád jönne valaki, akkor ne engedje be.

2020. febr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy megírhatod az exednek, hogy ha a munkahekyed közelébe mer menni, ki lesz hajítva és feljelentik. Nyugodtan állj ki magadért, ő követ el törvénysértést.
2020. febr. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Anno az én exem is fenyegetett ezzel, nem jött be. Ne engedj semmi zsarolásnak és ne kommunikálj vele.
2020. febr. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Igazatok van, szólok a portán, hogy ne engedjék be. Már volt ilyen, az egy újságíró volt, aki mindig a cég körül szaglászott és az egész területről kitiltották. Ha mégis megjelent, hívhatták a rendőrséget. Szólok majd a portásoknak, ők majd tudni fogják hogy intézkedjenek. Neki meg megmondom, hogy ne próbálkozzon bejönni, mert különben hívják a rendőrséget.
2020. febr. 15. 18:37
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

A portással beszéld meg, írd l neki, hogyan néz ki és ne engedje be az épületbe. Kérdezze meg tőle, hogy kit keres és hívja le a portára. Ha Te lennél az (kolléganődet is bemondhatja, azért kell, hogy lehívja a portára), tehát, ha Téged mond be a portán, akkor hívjon fel a portás Téged és Te mondd azt, hogy nem fogadod, nem mész le a portára.

A munkahelyedet kollégáid társaságában hagyd el, másnap is velük együtt menj dolgozni. Ha látod, hogy ott őgyeleg, hívjad ki a rendőrséget.

2020. febr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!