Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak a barátommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátommal?

Figyelt kérdés
A szüleim is szekálnak miatta, és szerintem is elhamarkodottan döntöttem. 2 hete vagyunk együtt. Nagyon nagy a hatalma fölöttem mivel az összes barátom, ugyan úgy az övé is, ha szakitok mellette fognak állni. Mit tegyek ?
2020. febr. 16. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia Pistike. Szakítani akarok mert ez meg az meg amaz van. És ez mag az meg amaz nem működik. És amúgy is úgy érzem hogy elhamarkodott döntést hoztam. Sajnálom. De én nem szeretném folytatni.
2020. febr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kellemetlen

hat mondd meg neki h meg nem pakoltatok sokat a kozozbe, konnyebb most mint kesobb

2020. febr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor tudomásul kell venned, hogy a barátaitok mellé fognak állni, de legalább elejét veszed a nagyobb gondoknak, minél több idő telik el, annál nehezebben fogsz kilépni a kakiból. Új barátot és barátokat meg később is találhatsz.
2020. febr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennyi idő után elég az, hogy nem érzed azt, amit ilyenkor kéne, és így neked nem megy. Pont.
2020. febr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt miért a FELNŐTT párkapcsolatok kategóriába tartozik?? :|
2020. febr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!