Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Felszínes lennék, ha emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszínes lennék, ha emiatt szakítottam vele?

Figyelt kérdés

1,5 évig jártam egy sráccal, de végül szakítottam vele. Szerelmes voltam belé és sok jó tulajdonsága van, például segítőkész, jószívű, romantikus. Ugyanakkor lusta és nincs benne semmi ambíciói. Mindig kitűz valami célt, amit soha nem ér el. Például mindig elhatározza, hogy leteszi a nyelvvizsgát, a jogsit, vagy elkezd konditerembe járni, de soha nem tesz semmit. Az egyetemen is a lustasága miatt már többször is csúszott. Amikor a jövőnkről beszéltem vele, akkor azt mondta, hogy szeretne velem családot, de neki a karrier semmit se jelent és csak egy egyszerű életet akar. A hozzáállása alapján nem látom azt, hogy befejezné akár az egyetemet vagy bármi mást. Nincsenek konkrét tervei és céljai, nekem pedig sok tervem van. Nem érzem úgy, hogy mellette lenne jövőm. Elmondtam neki ezeket és, hogy úgy érzem emiatt nem illünk össze, láthatóan megsértődött és azt mondta felszínes vagyok.


24N és 27F


2020. febr. 17. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem felszínesség, nem passzoltok össze. Ezt neki is megmondhatod hogy emiatt nem kéne rád megharagudnia, nem a te es nem is az ő hibája. Mások a célok, tervek, beállítottság. Aki nem megy azt nem feltétlen kell erőltetni.
2020. febr. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A felszínesség az hogy jön ide?

Inkább azt kellett volna kideríteni,hogy a sok jó tulajdonsága mellett mi az,ami ilyen passzívvá tesz egy fiatalembert.Ennek valami oka lehet.Normál esetben ilyenkor akarja mindenki megváltani a világot.

Nem döntöttél rosszul,mert ilyen tempóval semmire se juttok az életben.Igyekezni kell mindkét félnek,és egy kapcsolatban szükség van egymás támogatására.Csak felmerült bennem az a kérdés is,hogy mi lehet az oka ennek.

2020. febr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont h nem vagy felszines,a tervek, a vagyak, a motivacio,a kozos jovorevalo képesség, a belso tulajdonsagok jatszottak szerepet a dontesedben nem az hogy nincs eleg penze vagy nem kek a szeme
2020. febr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, te inkább okos vagy!
2020. febr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen lusta embereknek hogy van párjuk? :D
2020. febr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!