Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 5év után 1év szünet és most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5év után 1év szünet és most szívat?

Figyelt kérdés

Röviden

5 évig voltunk együtt az exemmel.

szétmentünk.

eltelt egy év.

Most újra ismerkedünk találkozhatunk, már ő akarta, hogy találkozzunk többet. stb

kitalálta találkozzunk hétvégén is.

egy nappal előtte lemondja, azzal az indokkal, hogy

ne haragudjak mert valahogy nem érzi és kedve sincs.


ezt nem tudom hova tenni, délután még ő hívott fel telefonon, hogy beszéljünk.

erre most este egy ilyen SMS

szerintetek?



2020. febr. 28. 22:16
 1/9 A kérdező kommentje:
hozzáteszem, saját állítása szerint szeret engem csak nagyon zavarja, hogy nekem az elmúlt évben volt más valakim..lefeküdtem mással saját állítása szerint ő senkivel se...
2020. febr. 28. 22:17
 2/9 anonim válasza:
100%
Szerintem ő sem tudja h mit akar.Eggy ilyen bizonytalan kapcsolatba nem.mennèk bele
2020. febr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se tudja mit is akar ő se.
2020. febr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

most szerintetek arra az SMS-re hogy nem szeretne holnap találkozni válaszoljak valamit?

miután megkaptam kapásból felakartam hívni de kinyomta a telefont.

és úgy döntöttem, hogy többet nem hívom, válasz SMS-t se írok mert én szóban akartam mondani neki ha annyi nincs benne, hogy felvegye a telefont

2020. febr. 28. 22:42
 5/9 anonim ***** válasza:

A legsokatmondobb valasz a zero valasz. Minden egyes karakter az o egojat novelne, es folosleges is lenne.

Halas is lehetsz azert, na nem neki, hogy mielott valami szep emlek elontott volna, elcseszte.

2020. febr. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
Lehet, hogy ö sem tudja mit akar. Ha gondolod kérdez rá.
2020. febr. 29. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mintha magamat olvasnám. Tudom menyire bosszantó, nem tudod eldönteni, hogy sírj vagy nevess rajta. A legjobb döntés tényleg az, ha nem reagálsz. Keresni fog hidd el.
2020. febr. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Legyen már önbecsülésed. Amikor füttyent neked, te loholsz utána mint egy kutya, amikor meg nem elege van belőled, azt várod, mikor fog újra keresni. Lábtörlő.
2020. febr. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Te kerested utoljára, nála a labda.

De nem látok ebben semmi bíztatót.

2020. márc. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!