Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek visszajon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek visszajon?

Figyelt kérdés

Volt harem borzalmas kapcsolata elottem.

Depression es anxiety je van.

1 evig nagyon boldogok voltunk, eloso randiznik velem, soha nem kapott semmit elotte, en igazan szerettem es foglalkoztam vele.

Utobbi honapokban voltak kissebb vitak mert o mind egyre onnallobb akart lenni (reszegen akart vezetni, varosban elfogadott pirulat, szonelkul atmegy idegen szomszedhazba) nagyon naiv:(

Vegul szakitottunk, kb aztsem tudjuk mier, de aztmondta rendbe kell rakja magat ahhoz hogy kapcsolatban legyen, mert hulyesegeket csinal stb.

Most hazament meg pszihologushoz jar. Alig 1 hete tortent, azota minden nap unzengetunk majdnem ugyanugy.

Ez igy nagyon varatlan volt es aztmondta, hogy meg midnig nagyon szeret es memtudja massal elkepzelni az eletet.

Szerintetek visszajon? Vagy mitortenik? Hogy viselkedjek?


En 23F o 20L



2019. jún. 3. 07:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez a történet csak részben rólad szól. Rájött, hogy terhedre van a viselkedése, s szeretne lelkileg kiegyensúlyozottabb lenni, mielőtt visszatér hozzád, mert bűntudatot kelt benne az a teher, amit jelent neked. Fogadd el tehát a helyzetet, amíg csak bírod, semmiképpen ne nyaggasd, hogy találkozzatok. Neki most arra van szüksége, hogy békén hagyják. Minden más csak ront a helyzeten.


Egyébként abból, amit leírtál róla, szinte teljesen biztos, hogy nemcsak depresszió és szorongás van a háttérben, hanem valamilyen személyiségzavar is. Ezeknek a terápiája sajnos évekig is tarthat, erre készülj fel.

2019. jún. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszonom, valoban mondogadt hogy visszahuz engem, de en boldog voltam vele.

Az van, hogy nem magabiztos es mindig azthisz hogy egy nap otthagyom es fel, es ez problemakat okoz mert hiaba mondom el mindennap hogy szeretem.

2019. jún. 3. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!