Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A szülök miatt lett vége a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szülök miatt lett vége a kapcsolatunk, vagy a barátom is ezt akarta?

Figyelt kérdés

Kb 1 évvel ezelőtt oda költöztem barátomhoz,a szülei házába,de volt egy külön szintünk.

1 hónapig minden szép és jó volt.

Aztán meghívtak a szülei minket vendégségbe (esküvő)

Ott már kezdődtek a beszólások ne igyunk stb.

Én tudok alkalmazkodni, ő házuk ő szabályuk ezzel nincs is semmi baj :)

Úgy költöztem oda,hogy a szülei mondták hogy este 9 kor alvás,én sajnos cigizek,és kijártam az erkélyre ami mindig baj volt,meg sokszor fent voltunk este 11 ig.

Az anyukája mindig mondta,hogy mióta velem van nincs annyit a szüleivel,én ezt is megértem,heti 2x barátnőmnél aludtam.

Viszont 3 nappal ezelőtt a szülei be sokalltak.

Mentünk haza és azzal fogadtak minket,hogy költözzünk el,de csak én lettem elküldve,tegnap eljött nagyon fájdalmas volt pakolni,még a barátom is segített,elvileg neki is nagyon rossz ez a helyzet.Mióta eljöttem már alig beszélünk és alig ír nekem.

Azt mondta ne szakításnak fogjam fel,majd össze gyűjtünk pénzt és elköltözzünk valamikor,meg megpróbálja a szüleit megkérdezni,hogy legalább heti 1 napot hadd menjek át hátha megengedik.

Szerintetek ? :(

Barátom 28 éves, én 27



2020. febr. 27. 10:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
A barátod mikor szeretne felnőni? Az egy dolog, hogy 28 évesen a szüleivel él. A baj az, hogy annyi szava sincs otthon, mint egy 8 évesnek. Egyáltalán nem áll ki se érted, se a kapcsolatotokért, se önmagáért. Biztosan ilyen férfira vágysz?
2020. febr. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

28 évesen nem szabad hagyni, hogy a szülők irányítsanak. Költözzön ő hozzád.

Mi az, hogy amióta veled van, kevesebb ideje marad a családra? Hát mit nem mond ez a nő, tényleg? Mintha nem ez lenne a normális.

Én is egy házban lakom a felmenőimmel, de nem hagyom, hogy bármilyen módon is bele szóljanak az életembe.


F

2020. febr. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló köszönöm a választ :) Igazad van, énis ezen agyaltam,hogy nem áll ki értem,én jóban rosszban mellette vagyok..
2020. febr. 27. 10:48
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem is akarta, hogy vége legyen, de ahhoz sem ragaszkodott, hogy folytatódjon. Az albérlet, mint opció pl miért nem jött szóba? Te most hova költöztél?

Azért 25 felett elég kellemetlen már az ilyen együttélés a szülőkkel.

2020. febr. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Igen ez igy van igazatok van sajnos nincs annyi pénzünk most kaucióra,hogy elköltözzünk,én most ideiglenesen barátnőmnél lakom,de 30 nm a lakás,nekem is szűkös:(
2020. febr. 27. 10:51
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy épületben laktatok a barátod szüleivel, de külön szinten. Azért, mert az anyja panaszkodott, hogy a fia kevesebbet törődik velük, ezért te hetenként kétszer a barátnődnél aludtál Valóban ezért?

Miután Téged elküldtek, akkor ki az aki eljött és segített pakolni. Honnan jött el, ki volt az? Hiszen a barátod veled lakott egy szinten...!

Az írásod alapján a szülei kavarták a büdöset. Kérdés, mikorra tudtok összegyűjteni elegendő pénzt az önálló életre, lakásra, albérletre.

Szokatlan, hogy közel a 30. évéhez ennyire irányítják a fiukat...

2020. febr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
63%

Gondolom adtatok a rezsibe, rendben tartottátok a lakrészeteket,és családi ház lévén besegítettek az udvar rendbetartásába is.


Ha ennyi idősek vagytok már dolgoztok egy ideje. Kezdettől fogva arra kellett volna spórolnotok,hogy el tudjatok onnan költözni. Nem hiszem,hogy két havi kauciót ne tudtatok volna félretenni egy év óta.


Nem feltételezem, csak kérdezem amit fentebb írtam: hozzájárultatok a költségekhez?Rendben volt minden tartva?


Lehet,hogy ideiglenes ott lakásról volt szó ,s nem látták rajtatok az igyekezetet a változásra.

2020. febr. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Igen persze adtunk lakbérbe amibe megvoltunk állapodva, reggel elmentünk és csak este értünk haza, hétvégén meg segítettünk persze amibe tudtunk.

Mondtam a barátomnak,hogy költözzünk el,de ő nem akart!

neki ugy volt kényelmes,hisz mindent megkap

2020. febr. 27. 11:04
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez bizony Mama pici fia. Elképesztő hogy osszekoltoztetek naluk h anyuci apuci allandoan otthon tudjaka fiukat de amikor zavartal akkor elkuldtek bnodhoz... Egy 28 eves fiúnak mar az ideje nagy reszet nem a családdal kene toltenie ha van komoly kapcsolata hisz elobb utobb probal uj csaladot alkotni. Menekulj ettol a csaladtol de sztem ettol a fiutol is.
2020. febr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
#8 na itt van a kutya elásva. A barátod nem akar felnőtt férfiként élni. Se veled se mással. Ebből soha az életben nem lesz komoly kapcsolat.
2020. febr. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!