Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti is gondolkodtatok már azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is gondolkodtatok már azon szakítás után utólag, hogy lehet nem is az volt a szakítás oka, amit a volt parotok mondott?

Figyelt kérdés

2020. márc. 4. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Igen, ezen mindenki szokott és ilyenkor általában a legnagyobb bizonytalanságai, félelmei jönnek elő az embernek.

Ugyanakkor ezen már kár sajnálkozni, ami megtörtén az megtörtént az egyetlen dolog amit tehetsz, hogy próbálod nem újra és újra elkövetni ugyanazokat a hibákat.

2020. márc. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Egyértelműen nem azért szakított velem, mert a családja nem fogadott el, ahogy ő állította, hanem azért, mert ő nem is tett nagy erőfeszítéseket azért, hogy ennek ellenére kiálljon mellettem, és megvédjen velük szemben. Nem köteleződött el, nem vállalta a felelősséget.
2020. márc. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolkoztam rajta egy darabig, aztán végül rájöttem, hogy igazából mindegy, a lényegen nem változtat, ami az, hogy nem akart már velem lenni.
2020. márc. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen, de sokszor visz tévútra. párom jelenlegi exe megvan győződve arról, hogy miattam szakitottak, pedig akkor nem is ismertük még egymást. rá egy hétre ismerkedtünk meg és 1 hónapos ismerkedés után jöttünk össze. persze lehordta mindennek a párom, hogy hazudott, pedig tényleg nem. teljesen őszintén mondta neki, hogy nem szereti....
2020. márc. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én is gondolkotam rajta. Aztán kiderült, hogy igazam is lett. Összevissza kamuzott, hogy már nem olyan a kapcsolatunk, meg hogy velem mi a gond. Persze vele semmi :D


És Neki most idő kell és elköltözik és felbontja a jegyességet stb.


Na aztán kb egy hét alatt kibukott, hogy félrekúrt már egy ideje egy öreg faszival :D Egy héttel később már ment a fbookon, hogy kapcsolatban vannak. Na, ott tiltottam örök éltre le.


Azóta eltelt 3 év és megházasodtam és már pont nem érdekel az egész, bár akkor bántott.


Na lényeg, hogy sokszor van alapja az ilyen gondolatoknak.

2021. febr. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!