Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tegyem magam túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem magam túl rajta? 1 év telt el és nem sikerült.24/F

Figyelt kérdés
Csak 8 hónapot voltam együtt vele viszont nagyon megszerettem. Egyszer csak közölte hogy szerinte nem illünk össze de lehet kapcsolatra sincs szüksége egy darabig és el hagyott. Na ez már 1 kicsit több mint egy éve volt.Volt már azota mással is most egyedül van megint. Volt olyan hogy rám írt megkérdeze hogy vagyok. De szimplán ennyi. Nem tudok mással lenni. Próbáltam már Folyamatosan rá gondolok. Nem rég már nem birtam tovább és felhivtam hogy el mondjam neki hogy én még mindig szeretem. Nem kellett volna. Csak közölte hogy közöttünk soha többé nem lesz semmi. Esély sincs erre. De én meg nem tudom már mut tegyek

2020. márc. 13. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok én is és már másodjára az életben

23/F

2020. márc. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Türelmesnek kell lenni. Hagyni kell időt a gyásznak. Aztán muszáj lesz beengedni más valakit az életedbe. Első szerelmem 18 éves koromban hagyott el, feldolgozás folyamatban. Feleségem 12 éve halt meg, pont úgy hiányzik, mint az 1. nap.

45/F

2020. márc. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz túllépni, mert nem akarsz. Azért érzed hogy nem tudsz mással lenni, mert mert még nem léptél túl - ez az ördögi köröd. Ő már rég megtette, elmondta legutóbb is hogy semmi esély hogy köztetek legyen bármi már.


Mivel tudod hogy mi van vele, figyeled az életét és nem lépsz ki belőle, nem ölöd az energiádat más dolgokba (és magadba), csak abba hogy rá gondolsz és az emlékekben élsz, persze hogy nem fogsz továbbállni. Mindig mikor rád ír hogy hogy vagy, visszazuhansz egy állapotba, ezeket mind elkéne felejteni és halottnak tekinteni, bármennyire is rossz belegondolni ebbe. Láthatóan máshogy nem tudod "magára hagyni", minden kontaktot törölni kéne és azt sem engedni hogy veled feltudja venni a kapcsolatot. Szakított, semmi köze már ahhoz hogy mi van veled és hogyan élsz, vagy nem csak 1, de lehet 5-10 év után is ugyanebben a gödörben leszel.


Ha nagyon esélytelennek érzel mindent, próbálj meg szakemberhez fordulni, akivel letudjátok zárni a történteket és segít továbblépni. Barátokkal is közben vedd fel a kapcsolatot, ha nincsenek vagy nincs kivel, akkor próbálj meg újakkal ismerkedni és új élményeket szerezni. Annak semmi értelme amit most csinálsz, csak a drága idődet pazarlod.

2020. márc. 14. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha vmi mással foglalkoznál ami sikerélményt okoz, amivel alkotsz vmit eszedbe se jutna..de ebből látszik h nincs életed, csak kattogsz azon ami nincs, helyett csinálj _valamit_ h legyen _valami_
2020. márc. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!