Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy zajlott életetek legdurvá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy zajlott életetek legdurvább szakítása?

Figyelt kérdés
Teljesen váratlanul ért benneteket, vagy így utólag visszagondolva voltak arra utaló jelek, hogy ez így nem fog működni hosszútávon?

2020. márc. 29. 13:27
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

12-es vagyok.


Senki nem mondta, hogy tökéletes vagyok. Pont az volt a hibám, hogy túl meghunyászkodtam, hagytam hogy uralkodjon rajtam a csaj, és el is hittem, hogy nekem az jó.


A másiknak aki szerint túltoltam: Lol, oké igen persze...... Mi a francért hazudnék álnéven egy ismeretlen embereket tömörítő fórumon, a kérdésre válaszoltam....

2020. márc. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Engem mondhatni nem ért váratranul a szakítás, hiszen voltak veszekedések jócskán a kapcsolatunk során, inkább annak módja ért váratranul. Egy rohadt messenger üzenetet küldött pont akkor, mikor kérdezni akartam tőle, hogy hozzak-e valami nasit hétvégére. Erre egyszer csak előállt azzal, hogy nem kellek már neki. Hát eléggé elképedtem.
2020. márc. 31. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az olt a legdurvább, hogy a párom ivott mire rájöttem, hogy nem tudja letenni a poharat elküldtem de utána is fel-fel jött részegen.
2020. márc. 31. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

#21

Nem neked szólt, törölték a válaszát (szerencsére), azért lett a tiéd a 12-es.

2020. márc. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Ah bocsánat.Köszi 24-es hogy tájékoztattál :)
2020. márc. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Az első barátommal többször is megpróbáltok, jó sokszor, így ott több szakítás volt. Nem mondhatnám, hogy idővel jobb lett, mindegyik ugyanúgy megviselt. Először 3 hónapot külföldön töltött, majd mikor hazajött közölte, hogy már nem szerelmes belém. Mindezt úgy, hogy a 3 hónapon át ő valószínűleg már más utakon járt, engem meg álltatott. Megbocsátottam (én hülye). Következő x. alkalommal már arra sem vette a fáradtságot, hogy szakítson, hanem konkrétan az instagramról tudtam meg, hogy új csaja van. Vele smárolt a képen. Ez tette fel az i-re a pontot.
2020. márc. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Ezek után én örülök annak, hogy a legdurvább csak annyi volt, hogy nem kaptam magyarázatot a nemre.


De a francnak se hiányoznak olyanok, mint amit itt 1-2 válaszban olvastam (fenyegetőzés, zaklatás stb.).

2020. máj. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Én se értettem, hogy miért kötözködnek a #12-essel.Sztem a két okoskodás mögött ugyanaz a személy lehet
2020. jún. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
28 vok. Ja, nem neki szólt......
2020. jún. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Másfél év együttélés után (ffi63) (élettársamnál laktam....akit nehány hónappal korábban templomban feleségül is vettem)...néhány nappal korábbi összezördülés után küldött egy emailt munkaidőm alatt (amit a munkahelyemen - délutános műszakban - olvastam), hogy nem tudta feldolgozni a néhány nappal korábbiakat, és lecseréltette a zárakat, ma már nem tudok nála aludni. Nem tudtam visszakönyörögni magam hozzá....akkor, azokban a napokban, hetekben (meg vagy még talán 1-2 hónapig is....de főleg az első néhány hétben)..este legtöbbször úgy feküldem le, hogy, a reggelt nem biztos, hogy megérem. És, persze, aludni se nagyon tudtam, éjjel - nappal kabaréfelvételeket hallgattam, hogy kibírjam. Még gyógyszert is szereztem, de az alvásban volt, hogy segített, volt, hogy nem. Lakásom nekem is volt/van, olyan gond nem volt, hogy hova menjek. Csak túlélni volt nehéz azt, hogy kiszakadtam az életéből, nélkülöznöm kell a társaságát. Sajnáltam őt is és magamat is a szakítás miatt. Kb. 2 hónap múlva sikerült újabb kapcsolatba kerülnöm, utána már nem volt kérdés a túlélés. Sok sebet gyógyított az új kapcsolat, amiket az előzőben elszenvedtem....és pláne a 'lapátra tételemet'.
2020. jún. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!