Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vajon lehet új életet kezdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lehet új életet kezdeni 36 évesen?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 5. 12:15
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Nulla extra információval felteszel egy bullshit kérdést és normális választ vársz rá. A szó szoros értelmében nyilván nem lehet új életet kezdeni. Változtatni a jelenlegin lehet, ha munkálkodsz magadon, teljesen mindegy, hogy hány éves is vagy.
2020. ápr. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Új életet nem biztos, de a régiből sok szart ki leget dobni, az is biztos.


Anyukám 57 évesen vált el apámtól. Teljesen kizárta az életéből, a közös barátokkal is megszakította a kapcsolatot, elköltözött, az eredeti szakmáját kiegészítve új dolgokon kezdett dolgozni. Lehet, hogy ez nem új élet, de eléggé drasztikus ahhoz, hogy a réginek ne sok nyoma maradjon (jóformán csak én maradtam meg)

2020. ápr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Akkor felteszem újra a kérdést...


36 évesen most lett vége a kapcsolatomnak. Nagyon magam alatt vagyok..

Vajon lehet-e még normális életem, lehetek-e boldog valaha?

Hogy tudnek kilábalni ebből az egészből?

2020. ápr. 5. 13:42
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Már hogy ne lehetne. Gyászolj, pihenj, majd gondolkodj el azon, hogy mik okoznak neked örömöt az életben, mit szeretnél megvalósítani, és ha kell, doállíts fel akciótervet, hogy ehhez mit kell még összehoznod, dolgozz érte. Tudom, közhelyes bullshit, de hát ez a séma, ami mentén lehet haladni.
2020. ápr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Egy évvel voltam fiatalabb nálad, mikor végetért a kapcsolatom (6 éves, azt hittem az lesz az utolsó kapcsolatom, ami már holtomiglan-holtodiglan). És nem csak a kapcsolatot veszítettem el, de mivel a baráti társaságunk is közös volt, így szinte mindenkit.


3 évembe került, de újra építettem mindent magam körül. Csak kitartónak kell lenni :)

2020. ápr. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom..


Lehet.

En is megtettem, muszáj volt. Kicsit fiatalabbak ugyan de harminc felett.


Muszáj..


Jo lesz az!


Csak az elején jó szr minden..


Kitartás! Most kezdődik az igazi élet.. Es ezt csak az tudja, aki ezt atelte..

Ez már teljesen más lesz. Mashogy állsz bele és mindent másképp latsz majd.

Baromijolesz:)

2020. ápr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Igen lehet boldog kiegyensúlyozott életed és kapcsolatod.


Az elvárásoktól függ.


Azért ebben a korosztályban számítani kell a következőkre:

- összeköltözés elhúzódhat vagy talán nem is lesz, mert vagy van már fix lakása háza az illetőnek akár kölcsönnel együtt amit nem szívesen hagyna ott.


Van fix állása amit szintén nem szívesen hagyna ott ha messzebbre kellene költözni.


És vagy van már gyereke vagy egyáltalán nem is akar már.


Én speciel egyáltalán nem akarok gyereket.

35/f

2020. ápr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Igen értem. En bizom abban, hogy sikerül egyszer találnom egy rendes ferfit. Sajnos az utolso kettő nagyon durván elbant velem. En pedig itt maradtam ennyi idosen egyedul.

Gyerekem nincs.

2020. ápr. 5. 14:25
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Kicsivel fiatalabb voltam, mikor összejöttem a férjemmel. Mindketten egy rossz házasságból léptünk ki éppen. 2 hónap után összeköltöztünk, majd összeházasodtunk és elköltöztünk egy másik kontinensre.
2020. ápr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Kb egy korosztály vagyunk (pár évvel vagyok idősebb nálad), és azt látom, hogy nagyon sokan a mi generációnkból így 35 felett találják meg a párjukat, és alapítanak családot (nőkre és férfiakra is igaz)



Viszont amikor azt mondod, hogy elbánt veled, az jól mutatja, hogy mire kell fókuszálni. Nem tudom, hogy eddig mi volt a kiválasztási szempontod, de ha komoly kapcsolatot akarsz, akkor a megbízhatóságot, a kiegyensúlyozott személyiséget keresd, és ne mással foglalkozz. Ezek a legfontosabb dolgok.


36 évesen egy nő még nagyon csinos tud lenni, ha ad magára, és mellé ha van egy kedves, érett, intelligens, a világra nyitott személyiséged, akkor nagyon nem vagy elkésve semmiről.


Persze, ha most kell lejönnöd az insta királylányságról, akkor nehéz lesz, de hidd el, jobb most kezdeni, mint évekkel később.

2020. ápr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!