Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vajon lehet új életet kezdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lehet új életet kezdeni 36 évesen?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 5. 12:15
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Kedvesek vagytok. Ha esetleg tudjatok mi az a nárcizmus.. Nos egy ilyen emberrel voltam most együtt.

Lelkileg nagyon a padlón vagyok.

2020. ápr. 5. 15:39
 22/27 A kérdező kommentje:
Mások szerint amúgy egy nagyon csinos, szép nő vagyok, kedves, szeretetre méltó, aki siman letagadhat akár 10 évet is. Persze nekem semmi önbizalmam nincs....
2020. ápr. 5. 15:41
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Tudjuk.


De ne feledd, azt az embert is te válaszotttad! Gyorsabban túl leszel az egészen, ha elfogadod, hogy mellényúltál, nem csak a másikat hibáztatod mindenért, és a következő embert figyelmesebben választod ki.



Itt a tavasz, kezdj el mozogni, adj magadnak egy kis időt, hogy túl legyél mindezen, foglalkozz olyasmivel, amit szeretsz, és ha már nem az exen fogsz pörögni (meg azon, hogy mit és miért tett veled), akkor könnyebb lesz az ismerkedés is.


:)

2020. ápr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 tegnapholnapma válasza:
100%

Szia.

Lehet átgondolnám, hogy miért választottál 2x ugyanolyan rosszat magadnak és ezen dolgoznék először.


Én 34 évesen ismertem meg a férjemet, 41 évesen szültem a fiúnkat. Új szakmát tanultam, most abban dolgozom. Volt osztálytársnőm 42 évesen találkozott a barátjával, évek óta együtt vannak.

2020. ápr. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

@24: a kérdezővel is ez fog történni. Amint túl lesz a "gyász időszakon".


Most még rossz neki, pár hét-hónap, és látni fogja, hogy egy vonzó, intelligens nőnek nem ér végez az élete 20-25-30-35-40 évesen.


Legalábbis a környezetemben lévő nők kb 5 évente szokák temetni magukat, hogy kész, ők már öregek, lecsúsztak mindenről. A valóságban pedig élik vidáman, boldogan az életüket a következő 5 éves évfordulóig :)


Szerintem neki is csak egy kis idő kell.

2020. ápr. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen... Teljesen magam alatt vagyok. Úgy erzem romokban heverek.
2020. ápr. 6. 11:41
 27/27 anonim ***** válasza:

@26: ez természetes! Adj időt magadnak.


Egyet ne felejts el! Önbizalmat sem építeni, sem lerombolni nem tud más, csak és kizárólag te magad.

2020. ápr. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!