Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után minek írkál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után minek írkál nekem az exem, ha már van barátnője?

Figyelt kérdés

7 év után szakítottunk a barátommal, akivel már együtt is éltem. Az utóbbi évek már borzasztóak voltak, ocsmányul beszélt velem, többször megcsalt, rászokott a cigire, ivott és már a droghoz is nyúlt - mindezt amiatt mert én nem foglalkoztam vele ahogy azt ő szerette volna. Amikor kimondtam, hogy szakítani akarok és elköltözök akkor én voltam minden utolsó qrva, aki most szúrja el az életét...

Azóta 4 hónap eltelt, ez idő alatt 2x találkoztunk, mert volt nála még holmim. Egyszer el akart hívni kávézni, de én azt mondtam, hogy nem érek rá. Utána affelől érdeklődött, hogy van-e már valakim. Azóta én megismertem egy nagyon normális férfit, akivel jól érzem magam. De ő is összejött egy lánnyal, de azt mondta, hogy bonyolult, mert a lány házas... Meg más forrásból úgy hallottam, hogy van még egy másik csaj is a képben, akivel anno engem is megcsalt.

Amit furcsállok az az, hogy közben nekem is írkál, hogy hogy vagyok, mi van velem, nőnapra írt üdvözlést, meg ilyenek. Én udvarias vagyok, de nem eresztem bőre ezeket a beszélgetéseket, mert nem is értem, hogy minek írkál... A közös képeink is még fent vannak nála. De én már nem akarok tőle semmit.

Miért csinálja ezt?


2020. ápr. 6. 18:59
 1/4 Noren1989 ***** válasza:
100%
Az újjal rossz a keksz, nem kap elég figyelmet. #melegítsünkszékelykàposztàt
2020. ápr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindig az kell neki aki nem lehet az övé. Párkapcsolatban a szerető, szingliként aki nemet mondott...
2020. ápr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért amiért ideges volt hogy dobtad. Úgy tűnik szereti kontrollálni a nőket és elvárja hogy érte éljenek, ha nem ebbe a halmazba tartozol, akkor ugye jön a leqvázás.


A másik része hogy koppant egy nagyot a padlón és azóta nem úgy alakult ahogy azt várta. Azt hitte hogy majd simán befűzöget valakit, de nem jött össze, nem akarnak elköteleződni mellette mint te tetted. Igaz 4 hónap telt csak el, de hidd el hogy ő már aznap kereste a következő kiszemeltet, hisz láthatóan szenved egyedül, lelkileg és mentálisan elég igénytelen embernek tűnik.


A harmadik oka pedig hogy ő azt gondolja hogy talonban tart téged és majd ha eljön a megfelelő pillanat, akkor megint letérdelsz elé könyörögve. Valószínűleg tudja azokat a technikákat amikkel hatást tud elérni nálad, és a tény hogy nem törölted és tiltottad még a p*csába, sőt, beszélsz vele, azt sejteti hogy szerinte jó úton halad.


Tehát röviden és drasztikus képpel élve, egy leláncolt kutyaként néz rád a hátsó kertben, aki most duzzog, de majd szépen puhítgatva reménykedik hogy idővel hozzászaladsz ismét. Addig arra is nagyon jó vagy hogy még foglalkozol vele és nem törlöd ki az életéből, így fontosnak és szupernek képzelheti magát, aki egy zseniális partner és akit nem vagy képes elengedni, mert nála nem lesz jobb. Ezt már akkor is megmondta neked mikor lehordott mindennek és jelezte hogy elszúrod az életed a döntéssel.


Így, hogy a miértekre megvannak a válaszok - amik egyébként nem lényegesek - most azt a kérdést tedd fel magadnak, hogy miért foglalkozol még vele és miért nem zárod ki teljesen az életedből, főleg azok után amiket tett veled és ahogy viselkedett.

2020. ápr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Talonban tart, hogy ha esetleg úgy alakul elővegyen egy kis szexre. Ha nem akarod, hogy írogasson, mondd meg neki. Ha nem ért a szóból, tiltsd le.
2020. ápr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!