Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi volt a legdurvább, legkegye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legdurvább, legkegyetlenebb dolog, amit szakításnál mondtál?

Figyelt kérdés
Megbántad?

2020. ápr. 15. 17:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
#10 vagyok, nem bánom, hogy kimondtam, bár másra se vágytam volna jobban, de nem volt képes letenni.
2020. máj. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatnám, hogy egy öreg húgyszagú, kisfarkú, ágybavizelő, alkoholista féreg vagy, de még az is bók lenne, ahhoz, amilyen valójában vagy.
2020. máj. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Azt mondtam az ex pasimnak: "mindig gyerekesnek tartottál, pediz te voltál az, aki végig óvodásként viselkedett!" Ez nem tűnik hangzásra durvának, de őt nagyon megbántottam vele. Szóval szerencsére talált. Nem bántam meg, mert egy elkényeztetett kis anyuci pici fia fia volt. Én 20, ő 25 éves volt akkor amikor ez történt.
2020. máj. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem értette a "nem"-et, így közöltem vele, hogy ha továbbra is keres, feljelentem zaklatásért. Ez hatásos volt szerencsére.
2020. máj. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Mi ketten tökéletes pár lettünk volna :) Más nem fogja eltűrni, hogy egy érzelemmentes szociopata vagy! :)"


Az első szerelmemnek mondta mikor összejött egy másik sráccal... 20 évesek voltunk, orvosi eset volt, de remekül kijöttünk :)

2020. máj. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Megbízhatatlan volt, sok vitánk volt emiatt. Mondtam, hogy most egy ideig mosolyszünet. Négy nap múlva felhívott, hogy most xy helyen van. Ráérek-e, mert szeretné velem féltékennyé tenni az egyik új nőjét. Elküldtem a pba. Nem bántam meg.
2020. máj. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Vèkonyfarkú vagy!
2020. máj. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!