Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam, de most olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam, de most olyan üresnek érzem magam. Ez normális?

Figyelt kérdés
Sikerült lezárnom a kapcsolatunkat, 5 évig voltunk együtt. Valamennyire büszke is vagyok magamra, hogy meg tudtam ezt lépni és erős voltam. Már rég meg kellett volna tennem. Nem bánom, megkönnyebbültem. Viszont annyira üresnek és semmilyennek érzem magam. Nem vagyok se szomorú, se boldog. Nem tudom mi lesz ezután, mert sok mindent terveztünk közösen és most olyan céltalan vagyok. Fogalmam sincs mi legyen a következő lépés és kicsit olyan elveszettnek érzem magam. Normális ez? Nem tudom mit kellene tennem.
2020. ápr. 25. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Normális.
2020. ápr. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hiszen hosszú kapcsolat volt. De hogyan találjam meg innen a helyes irányt? Most úgy érzem, hogy mindent elölről kell kezdenem
2020. ápr. 25. 10:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

5 évig a resze volt valaki az életedben nem értem mi a meglepetés azon hogy most üres vagy.


Mit csinálj? Semmit. Éld meg az érzelmeket, éld az életedet és elmúlik. Ne ugorj bele semmibe. A mai kor emberének nagy hibája hogy két nappal a szakítás után már pörög hogy ki legyen az új, aztán egy jó nagy megdolgoztalan érzelmi terhet fog az új kapcsolatára koloncolni

2020. ápr. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, majd elmúlik
2020. ápr. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, teljesen normális.


Van egy íve az ilyen lezárásoknak, az elején üresnek érzed magad, hiábavaló minden, aztán megjelennek az érzelmek, eleinte lehet, hogy hiányozni fog, kérdéseid lesznek, bizonytalan leszel, egy idő után gyakran haragszik rá az ember (hogy mit tett, vagy miért nem tett valamit), és a végén ahogy feldolgozod, egyre távolabbi lesz, és egyre inkább semleges lesz minden, ami vele történt.



Ezen többé kevésbé mindenki végigmegy (van akinek gyorsabb, van akinek lassabb), egy dologra figyelj, hogy ne ragadj le, mert ha beleragadsz ebbe az ürességbe, vagy mondjuk a későbbi haragba, akkor sosem fogod feldolgozni, még 10 év múlva is ezen fogsz pörögni.

2020. ápr. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen az, normális.


A sok felesleges üres idődet kell valamivel kitöltened.

2020. ápr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!