Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szünetet kért a barátnőm 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szünetet kért a barátnőm 2 hete, azt mondta ez nem szakítás, de neki idő kell. Azóta nem akar találkozni sem, néha ráírunk egymásra hogy mizu. Szakítani fog?

Figyelt kérdés
7 éve együtt vagyunk, mostanában sok volt a vita, szerintem feszült volt a karantén miatt. 2 hete elment a lakásból, hogy szünetet tartsunk és utána rendbe hozzuk a kapcsolatunkat tiszta fejjel. De szerintem szakítani akar. Szerintetek?
2020. ápr. 25. 11:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg úgy gondolja, mint ahogy mondta, de innen már nehéz visszajönni.
2020. ápr. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Elég valószínű, hogy ebből szakítás lesz.
2020. ápr. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem írtál semmi konkrétat, nincs jósgömbünk. Neked is volt 2 heted gondolkodni; mi a probléma a kapcsolatotokban?
2020. ápr. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát, mindent úgy csinálok ahogy eddig, ugyanannyi figyelmet és szeretetet kap, már egy ideje távolodik tőlem, sajnos ezt a szex terén is észrevettem (amikor elment még egy puszit sem adott).
2020. ápr. 25. 12:08
 5/14 anonim ***** válasza:
10%
Megismert valakit szerintem.:(
2020. ápr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Keresd meg a golyóid, légy férfi, és mondd te ki a nyilvánvalót!
2020. ápr. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
Szerinted ennek van értelme? Én nem szeretnék valaki olyannal együtt lenni, akinek szünetre van szüksége, bár ez inkább csak kifogás arra, hogy ne kelljen nyíltan megmondani, hogy szakítani akar.
2020. ápr. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy szakítani akar-e veled, de hogy nem szeret, az biztos.
2020. ápr. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szünet nincs. Szépen lassan elfog tűnni. Ismerek több olyan esetet ahol a szakítás se lett kimondva, csak elsodródtak egymástól. Szerintem is szakíts.
2020. ápr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ismerek több olyan esetet ahol a szakítás se lett kimondva, csak elsodródtak egymástól."


A barátnőm azt mondta, hogy aznap ne menjek át, mert nem szeretné, maradjak inkább otthon.


Ennek 10 éve, azóta nem láttam...



Ez a legaljasabb módja a szakításnak, mikor nem mondja ki, de az 1 nap ne menj átból lesz egy végtelen dolog...



Azóta ha olyan helyzetbe kerültem, mint a kérdező, akkor mindig én mondtam ki. Az emberek általában félnek, mert attól tartanak, ha kimondják, akkor tényleg vége, pedig most ugyanúgy vége van, csak még pár hete el lehet szenvedni a bizonytalanságban, amit fordíthatna akár arra is, hogy meggyászolja a kapcsolatot, és elkezdje az újratervezést.

2020. ápr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!