Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Felköszöntsem az exem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felköszöntsem az exem a születésnapján?

Figyelt kérdés

3 hónapja szakítottunk a szaktársammal . 2 hónapot voltunk együtt de én még mindig nem vagyok túl rajta sajnos. Ô szakított velem szóval tudom hogy ô jobban érdekel engem, mint én ôt.

Csúnyán viselkedett a kapcsolatunk alatt. Sokszor gondolkodok róla akár ábrándozok a múlton, akár mérgelôdök a rossz emlékeken.

Szaktársak vagyunk egyetemen tehát jövôre is minden óránk közös lesz.

Kívánjak neki boldog születésnapot?


2020. ápr. 25. 18:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Két hónapot voltatok együtt, ami során csúnyán viselkedett...


Mifelénk ezt egy kicsit hosszabb egyéjszakásnak hívják.

2020. ápr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem vagy túl rajta, inkább ne
2020. ápr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
86%
Biztos hogy ne! Azzal csak tudatod vele, hogy még érdekel...Én se köszöntöttem most a kedves exet, pedig több mint 10 éves kapcsolat volt....(szintén ő szakított)
2020. ápr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Alessandro10 ***** válasza:

Engem is felköszöntött az exem egy év után. Na és?!

Ezzel változik valami? Semmi. Lehet jobban éreznéd magad, de a lényegen nem változtat. Szerintem túl sok értelme nincs. Akár még le is járatod magad vele. (bár hozzáteszem tudni kellene milyen volt a kapcsolat és hogy szakítottatok.) Adott esetben lehet egy nemes gesztus részedről.

2020. ápr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Csak azèrt akarod annyira felköszönteni, hogy legyen okod újra kontaktba kerülni vele. De mi èrtelme van?

Rövid kapcsolat volt, akkor is rosszul bánt veled. Akkor még minek foglalkozol vele? Le kell sz.rni magasról az ilyet.

2020. ápr. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!