Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mult miatt szakitani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mult miatt szakitani?

Figyelt kérdés

Kerlek segitsegetek nagyon megtortem lelkileg:(((

Egyuttrlunk majdnem egy eve es egy hettel ezelott indult ki a veszekedes koztunk mert valaki nevtelenul azt allitotta hogy ket konkret emberrel megcsalom Ot. Sosem volt titkolni valom ismertem ezt a ket embert az egyikkel evekkel ezelott kavartam rovid ideig de ennyi volt.)

A masik emg nekem tiz eve van egy ferfi baratom akivel mindent megbeszeltem mindig es mindig szamithattam ra. Ezt en elmondtam a paromnak mar az elejen es mondta hogy szerinte ferfi no kozott nincs baratsag.


Korabban megkert hogy ne beszelgessek vele en pedig mondtam hogy rendben de par szot valtottunk ezek utan is szinte mindennap. Mikor ezt meglatta joggal akadt ki mert meg ekkor is azt mondtam nem beszelek vele, hazudtam:( Olvashatta a beszelgetest semmilyen intim dolog soha nem volt koztunk a napjaimat meseltem el neki sokszor :(((((

Nagyon nagyon megbantam h a hulye agyammal meg ekkor is hazudtam :(


Most odaig fajult a dolog hogy ujra feljott a dolog es nem hagyta abba azt hogy en osszefekudtem e ezzel a korabbi kavarasommal en akkor letagadtam csak azt mindtam h talalkoztam vele parszor es egeszen tegnapig ezt hazudtam mert szegyelltem h akkor 3 eve en gyorsan osszefekudtem azzal a manussal:( Azota soha de a mai napig irkalt mert egy betegagyu barom es letiltottam de instagrammon tovabbra is irkalt a baratnoi mellol.

Tegnap az utolsompercbe bevallottam mert mar nem birtam hogy igen szexeltem vele de evekkel ezelott volt es ez most mit szamit :((( szegyelltem elmondani hogy akkor hulye kis kxrva modjara viselkedtem :(((


Egesz ejszaka veszekedtunk szazszor elmondtam neki hogy mar egy hettel ezelott megmondtam a ferfi baratomnak hogy sajnalom de ne beszeljunk tobbet baratom marad mindig ha baj van de a kapcsolatom tibbet jelent ennel es nyugtazta is mint barat elfogadta a dontesem :(

Egesz este mondtam hogy szegyenbol hazudtam neki harom evvel ezelott volt es jogy nagyon szeretem de o lehordott engem mindenfelenek mert hazudtam es o meg ekkorat nem csalodott senkiben sem:((((((


Mindent megtesz ertem es en is probalok neki forditva is mindent nagyon szeretem es az elso tenyleg komoly kapcsolatom ahol erzem es tudom hogy viszont szerettek....


Kerlek segitsegetek helyreakarom hozni a helyzetet mert azt mondta ekvesztette a bizalmat felem ez miatt:(((((

Meg egyenlore itt vagyok nala es nem is akarok elmenni tole az eletemnel jobban szeretem meg a kest is a kezembe vagtam csak hogy befejezze tegnap azert is kptam az ivet :((((((


2020. máj. 1. 07:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%
Miért kellett megcsalni?
2020. máj. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
De most kivel feküdtél le 3 évvel ezelőtt? A férfi barátoddal vagy aki mindenfélét mond rólad,vagy akiről a mindenfélét mondó hazudott?Felőled sem volt korrekt,hogy többször is hazudtál,de vannak pasik akik túlreagálják a dolgokat,annyira azért talán ismered.Majd megbékél idővel
2020. máj. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Te egy igazi zűrös csaj vagy. Az is baj, hogy hazudozol, de a barátod is egy majom, ahogy olvasom. Szerintem, ti nagyon boldogok lesztek így.
2020. máj. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
29%

Vicces. Jó dolog: "az amikor a férfi kézenfogva sétál a csajaval a városban es minden 2. ferfi szemberohog vele mert nekik is megvolt a csaja" :)

Nem kell busulni. Olyan monsas is van,hogy qrvából lesz a legjobb feleseg.

2020. máj. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%

Ha ilyen tökéletes volt a kapcsolatotok,miért nem a pároddal beszélted meg a napodat miért a haveroddal? Miért kellett neked b verzió? Szerinted, ha csak nem egy töketlen nyálgép a haverod, nem tenné be neked barátilag? Sok veszekedést megspóroltál volna ha elején bevallod hogy aki "zaklat" annak megvoltál.

Helyesírásod -2 :).

2020. máj. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nagyon nehéz megbízni a párunkban egy ilyen helyzetben.

Én így szakitottam egy lánnyal és arra kert hogy vissza szeretne hozni a múltat , amire nem mondtam semmit sem.

Az én helyzetem is hasonlo volt, rem sikerül helyre hoznod.

A múltaddal semmi baj nincs, csak az hogy nem zártad le, vagyis azt hazudtad neki hogy nem tartod vele a kapcsolatott.

2020. máj. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

nem csaltam es nem csalnam meg soha.


Azzal fekudtem le ezelott harom evvel aki a irogatott de mar a szamat is letiltottam csak instagrammon nem de fugyelmen kivul hagytam mindig az uzeneteiy nem is valaszoltam neki es ezt latta a parom is.

De mondta hogy miert nem mondtam el neki hogy miket irogat az a csicska en pedig mondtam h nem akartam ezzel idegelni figyelmen kivul hagytam aztan ennyi:(


A ferfi baratom nem b verzio hanem regi baratom tobb evre visszanyul. Vele soha nem volt es nem lesz koztunk semmi hetkoznapi dolgokat beszeltunk meg es Paromnak sajnos nem tetszett hogy volt par dolog a multambol amirol o nem tudott de a ferfi baratom igen :(


Nagyon nagyon szeretem es ugy gondolom hogy azert mert nem fogadtam szuzesseget es volt mas ferfi az eletemben attol nem vagyok kxrva :(


En voltam az idota mert tenyleg olyan O h meglehet vele mindent beszelni csak en gondoltam azt h ezt azert nem szeretnem mert multbeli dolog vagy felidegesiteni annak ellenere hogy az en lelkiismeretem tiszta volt mert lathatta mit beszeltem vagy mit nem irtam vissza neki:(

2020. máj. 1. 09:03
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

Nagy hülyeség volt belemenni, hogy nem fogsz a barátodnak írni.

A leírtak alapján a párod erősen irányító típus, aki felügyeli kívánja a tetteidet. Persze ezt érezheted most még jónak, mert domináns, határozottnak tűnik.

Pár év múlva majd ráébredsz, hogy minden barátod elpártolt tőled és bántalmazó kapcsolatban élsz.


Nincs ezen mit megmenteni. Nem bízik benned. Megsértetted a gyenge egoját, amit a feletted kifejtett hatalmára alapozott.

2020. máj. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Örülj neki, hogy megszabadulsz egy ilyen utolsó selejttől, aki féltékenykedik, korlátoz és nem engedi, hogy saját döntéseket hozz azéleteddel kapcsolatban. Mit akarsz ezzel kibékülni? Egy ilyen mellett 3 évig? Egy ilyen miatt eldobni egy barátságot? Te beteg vagy, komolyan. Pont az ilyen pasit kell már az elején páros lábbal kirógni, nem még becsicskulni neki mint valami utolsó lábtörlő, kapj már az agyadhoz.
2020. máj. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Utolso nem vagyunk meg egyutt harom eve a harom ev az ahhoz tartozik aki miatt en hazudtam mert letagadtam h harom evvel en azzal a palival lefekudtem. :( es ezen az a problema hogy hazudtam ebben meg hogy kerese utan is beszeltem a regi ferfi baratommal amiben szinten hazudtam Neki hogy nem :(



Kerlek ne irjatok ilyeneket hogy jobb ha megszabadulok tole stb mert ez csak egz morzsanyi dolog a kpcsolatunkbol es igenis nagyon ertekes jo ember es en vagyok ebben a hibas hogy hazudtam neki ezekben a dolgokban... es arra lennek kivancsi ezt hogyan lehet helyrehozni:(

2020. máj. 1. 10:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!