Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mult miatt szakitani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mult miatt szakitani?

Figyelt kérdés

Kerlek segitsegetek nagyon megtortem lelkileg:(((

Egyuttrlunk majdnem egy eve es egy hettel ezelott indult ki a veszekedes koztunk mert valaki nevtelenul azt allitotta hogy ket konkret emberrel megcsalom Ot. Sosem volt titkolni valom ismertem ezt a ket embert az egyikkel evekkel ezelott kavartam rovid ideig de ennyi volt.)

A masik emg nekem tiz eve van egy ferfi baratom akivel mindent megbeszeltem mindig es mindig szamithattam ra. Ezt en elmondtam a paromnak mar az elejen es mondta hogy szerinte ferfi no kozott nincs baratsag.


Korabban megkert hogy ne beszelgessek vele en pedig mondtam hogy rendben de par szot valtottunk ezek utan is szinte mindennap. Mikor ezt meglatta joggal akadt ki mert meg ekkor is azt mondtam nem beszelek vele, hazudtam:( Olvashatta a beszelgetest semmilyen intim dolog soha nem volt koztunk a napjaimat meseltem el neki sokszor :(((((

Nagyon nagyon megbantam h a hulye agyammal meg ekkor is hazudtam :(


Most odaig fajult a dolog hogy ujra feljott a dolog es nem hagyta abba azt hogy en osszefekudtem e ezzel a korabbi kavarasommal en akkor letagadtam csak azt mindtam h talalkoztam vele parszor es egeszen tegnapig ezt hazudtam mert szegyelltem h akkor 3 eve en gyorsan osszefekudtem azzal a manussal:( Azota soha de a mai napig irkalt mert egy betegagyu barom es letiltottam de instagrammon tovabbra is irkalt a baratnoi mellol.

Tegnap az utolsompercbe bevallottam mert mar nem birtam hogy igen szexeltem vele de evekkel ezelott volt es ez most mit szamit :((( szegyelltem elmondani hogy akkor hulye kis kxrva modjara viselkedtem :(((


Egesz ejszaka veszekedtunk szazszor elmondtam neki hogy mar egy hettel ezelott megmondtam a ferfi baratomnak hogy sajnalom de ne beszeljunk tobbet baratom marad mindig ha baj van de a kapcsolatom tibbet jelent ennel es nyugtazta is mint barat elfogadta a dontesem :(

Egesz este mondtam hogy szegyenbol hazudtam neki harom evvel ezelott volt es jogy nagyon szeretem de o lehordott engem mindenfelenek mert hazudtam es o meg ekkorat nem csalodott senkiben sem:((((((


Mindent megtesz ertem es en is probalok neki forditva is mindent nagyon szeretem es az elso tenyleg komoly kapcsolatom ahol erzem es tudom hogy viszont szerettek....


Kerlek segitsegetek helyreakarom hozni a helyzetet mert azt mondta ekvesztette a bizalmat felem ez miatt:(((((

Meg egyenlore itt vagyok nala es nem is akarok elmenni tole az eletemnel jobban szeretem meg a kest is a kezembe vagtam csak hogy befejezze tegnap azert is kptam az ivet :((((((


2020. máj. 1. 07:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
73%
Az,hogy nem vallod be,az nem hazugság.Illetve,ha azt mondtad nem írsz a barátodnak,aki a legjobb barátod volt és mégis írtál neki,érthető.Állj elé és mondd meg neki jó hangosan,ezeket amit leírtam! Támadj vissza! Nem faggathat a múltadról,nyilván több pasid is volt,élménybeszámolót kellenne tartani mindegyikről?!
2020. máj. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Hívd el azt is aki már megba.szott.A mostani pasiddal es vele nyomtok egy 3ast es mindenki kielegul es oke minden.
2020. máj. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
42%
Ja, marha értékes ember viselkedik így, tényleg. Te még akkor nem láttál értékes embert, ha ezzel beéred. De te tudod, ha egy ilyen szardarabot hajlandó vagy szeretni, akkor szeresd csak tovább, megérdemled, hogy szenvedsz.
2020. máj. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
71%
A bizalmat soha semmilyen esetben nem lehet maradéktalanul visszaállítani, szóval ezen hiába vergődsz, nem tudsz visszamenni az időben. Eddig se bízott benned, így meg már nyilván soha nem fog.
2020. máj. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
58%

Meg egyenlore itt vagyok nala es nem is akarok elmenni tole az eletemnel jobban szeretem meg a kest is a kezembe vagtam csak hogy befejezze tegnap azert is kptam az ivet :((((((


Te beteg vagy, kezeltesd magad.

2020. máj. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de te egy ritka primitív lény vagy az irományod alapján. Engem is ez fogott meg leginkább a sztoriban: "...még a kést is a kezembe vágtam..." Mi bajod van neked? Mondjuk jól tetted, legalább szokod, mert legközelebb valószínűleg ő fogja meg mártani benned. Ennek egyik jele az, amiket fentebb írtál. Nem, nem vagy bűnös azért, mert nem szüzen ismerted meg, sőt, azért se, mert valaki zaklat, ha nem reagálsz rá. Az, hogy ő ilyen szinten kontrollál, egy bántalmazó kapcsolat előjele. Ez mondjuk te nem fogod felfogni, mert túl buta vagy hozzá, de azért leírom.
2020. máj. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!